Nejnovější recenze ze sekce Kočárky

Noordi Fjordi 2v1 kombinovaný Jeans Blue 2022

Noordi Fjordi 2v1 kombinovaný Jeans Blue 2022

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. ledna 2023

Tento kočárek je super :-) Jsem s ním nadmíru spokojená, má super vychytávky a je spolehlivý, a doporučuju ho i do horšího terénu, zvládne ho bezvadně:-)

• Skvělý sportovní kočárek
  • Velkou výhodou je ruční brzda na madle

Kočárek je super, hladce jezdí, je sice větší, ale díky otočnému přednímu kolu se s ním otočíte prakticky na místě.
Jeho vyšší cenu neberu jako nevýhodu, na trhu jsou i mnohem dražší kočárky s, dle mého soudu, méně výhodami a funkcemi.

RIKO Brano PRO Energy pink 2022

• Velká gumová kola
  • Odpružení všech 4 kol
  • Vypadá robustnější
  • Nastavitelná rukojeť
  • Dobrá ovladatelnost i jednou rukou
  • Držák na nápoje který nepadá
  • Prostorný košík
  • Opěrka zad nastavitelná do 3 poloh
  • Sundavací pratelný potah
  • 5 bodový pás se mi zdá krátký

Zatím používano jen krátce,no jako vypadá robustnější,ty gumova kola jsou perfektní,nehrkají ,dost velká, kočárek je tichý,vhodný aj pro vyšší osoby, dobře se s ním manipuluje,není moc široký,dá se sním dobře chodit v obchodech pomezi regály .nevýhodu vidím jen v pásech,jelikož je zima,v kočárku mám vložený hrubý fusak,k tomu má dítě oblečenou bundu,nebo kombinézu tak tý pásy jen stěží obepnou dítě.Ale to je asi u všech kočárku.

Cybex Balios S 2v1 Black Deep Black 2022

Cybex Balios S 2v1 Black Deep Black 2022

Ověřený zákazník medvidek Žaneta

Přidáno: 15. ledna 2023

(naposledy upraveno 15. ledna 2023)

Zakoupeno v medvidek

• Dobra manipulace
  • Tvrdící kola
Lionelo Julie One Stone Grey 2021

Lionelo Julie One Stone Grey 2021

Ověřený zákazník Stavebnice-Hry Vladimír

Přidáno: 15. ledna 2023

Zakoupeno v Stavebnice-Hry

Keď sa poskladá nezaberie veľa miesta.

JOOLZ Golf AER 2022 Splendid blue + madlo + držák na pití

JOOLZ Golf AER 2022 Splendid blue + madlo + držák na pití

Ověřený zákazník Kočárkovo Viktor Nový

Přidáno: 3. ledna 2023

Zakoupeno v Kočárkovo

• Pěkný vzhled.
  • Lehký.
  • Velmi dobře a jednoduše složitelný.
  • Pláštěnka součástí balení.
JUNAMA 3v1 Termo Line TEX 05 black 2022

Hauck Runner black/neon yellow 2022

Ověřený zákazník BABY-LINE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2022

Zakoupeno v BABY-LINE.CZ

Kočárek je super,jen škoda,že nemá nánožník...a ani pláštěnku

X-lander X-Move Evening Grey 2022

X-lander X-Move Evening Grey 2022

Ověřený zákazník Krteček s.r.o. EWAb0310

Přidáno: 19. prosince 2022

Zakoupeno v Krteček s.r.o.

koupili jsme na doporučení a fakt perfektní

TFK Mono Air + korba navy 2020

Hauck Travel N Care beige 2022

Hauck Travel N Care beige 2022

Ověřený zákazník MALL.CZ Zdeňka

Přidáno: 6. prosince 2022

(naposledy upraveno 6. prosince 2022)

• Opravdu lehký kočárek
  • Rychlé skládání
  • Lehce ovladatelný
  • Celkem i pohodlný
  • Na cestovaní uplná paráda.
  • Polohovatelné záda
  • Kdyby k tomu byla přepravní taška/obal na kočárek tak by to bylo lepší.
  • Je to opravdu jen na cestování, delší procházky po kostkách/terén opravdu ne. Ale k tomu ani ten kočárek není určený.
TFK Sport MONO AIR Premium Grey 2020

TFK Sport MONO AIR Premium Grey 2020

Ověřený zákazník Babyplaza.cz Milan

Přidáno: 4. prosince 2022

Zakoupeno v Babyplaza.cz

• Horší řiditelnost.
  • Nepraktické popruhy na upevnění dítěte proti pádu.
  • Malý košík pod kočárkem.

Čtyři dny po konci záruky (24 měsíců) praskl kloub nastavení rukojeti. V době koupě stál set kočárku skoro čtyřicet tisíc a za tuto cenu bych předpokládal kvalitu takovou, která zabezpečí provoz sportovního kočárku min. tři roky.

Hauck Runner 2 Black 2022

Hauck Runner 2 Black 2022

Ověřený zákazník Kočárkovo Lucie

Přidáno: 29. listopadu 2022

Zakoupeno v Kočárkovo

• Dobra manevrovatelnost a celkove se s kocarkem prijemne jezdi
  • Nizka cena (ale je treba pocitat, ze tomu odpovida provedeni)
  • Dobre vypada, na pohled nevypada lacine nebo nekvalitne, naopak je velmi hezky
  • Vysoka zadova operka, vleze se i velke dite.
  • Operka na nohy, pro vetsi dite myslim velmi pohodlna, opre si nohy, nesjizdi, je v dobre poloze.
  • Super ovladani sklopeni do lehu, funguje hladce a jednou rukou. Zpet do sedu uz to chce obe ruce.
  • Nema odpruzeni konstrukce. Jedine odpruzeni zajistuji nafukovaci pneumatiky, je to tedy spise kompromis a do narocneho terenu ho nedoporucuju. Zvlada hezky mesto (kocici hlavy), upravene lesni a polni cesty, tam je to zcela v poradku. Na extremnejsi teren neni staveny, dite by se neprijemne natrasalo. Kola projedou dost, ale to odpruzeni konstrukce uz pak chybi.
  • Material (latka) pusobi na omak lacine, takovy sustak. Urcite doporucuji bavlnenou vlozku nebo v zime fusak. Rozhodne neposazovat dite primo na potah, to by pro nej bylo neprijemne.
  • Absence polohovani nozicek, pro mensi dite muze vadit, nam nevadi (syn 2 roky).
  • Sedacka ani potah madla pred ditetem nejdou sundat, nelze vyprat, pouze otrit houbickou.
  • Striska je kratka, za to hezky pevna, ale spici dite pred slunickem neschova. Nutno pouzivat nejakou clonu.
  • Kosik je z tenke latky, ma malou nosnost. Nakup bych se do nej bala dat. Na obleceni, par hracek atd je ok, dobre pristupny zezadu.
  • Brzda - to je asi nejslabsi clanek. Chce to trochu trpelivosti, nekdy trva, nez zacvakne, kam ma - je potreba trochu kocarkem pohnout. Pusobi ne uplne duveryhodne, v kopci bych zaparkovane dite nenechala. Ale da se s tim zit. Pokud nekdo nosi masivnejsi boty s platformou, bude mit problem odbrzdit, neni tam moc prostoru. V normalnich botech je to ale ok.
  • V potahu mezi zady a striskou jsou diry, pro mensi dite v zime muze byt problem, ze tudy fouka. Striska nema pruzor. Nam nevadi ani jedno, syn strisku nesnasi a mame ji porad nahore. Nekomu vadit muze.
  • Chybi jakekoliv vychytavky, je to opravdu kocarek osekany na minimum a ma jen a pouze to nezbytne.
  • Co mi vadi asi nejvic, ze nelze nahore prichytit fusak (nebo vlozku), nejsou zde zadne uchytky, navic na operadlo navazuje sitka a neda se fusak prichytit ani zezadu, takze trochu sjizdi. Neni to dramaticke, drzi ho popruhy 5bodoveho pasu dole, ale uchyceni jeste nahore by bylo lepsi.
  • Byla jsem zvykla u predchoziho kocarku, ze jsme v urcitem veku sundaly pasy pres ramena a poutali pouze kolem pasu. Synove meli vice volnosti a byli spokojenejsi. Tady to nelze. Horni popruhy jsou pevne pridelane k prezce. Nejprve jsem myslela, ze mi nezbude nez je odparat, nakonec zatim poutame i pres ty ramena, syn neprotestuje, uvidime casem.
  • Madlo pred ditetem neni vyklopne dopredu, ale otocne v bocnim kloubu smerem nahoru - pokud ho nechci oddelat cele, tak ho musim vytocit tak, ze druhym koncem nahore majznu dite po hlave. Musim tedy tento krok delat opatrne, abych ho nebouchla (musi se zaklonit). Idealni to neni, ale zase se s tim da zit.

Kocarek jsme kupovali v synovych 2 letech a pro pouziti ve meste a okoli. Pro nas ucel je uplne skvely, nechteli jsme na tu kratkou dobu uz moc investovat. Ma sve mouchy, ale da se mu to za tu cenu odpustit. Pokud vydrzi bez poruchy, budu naprosto spokojena. Zatim je to recenze po par tydennim provozu, uvidime casem. Pro intenzivnejsi vyuziti do terenu, pravidelne vyslapy po horach atd. dle meho neni, tam bych ivestovala do vyssi kategorie. Stejne tak kupovat kocarek pro cerstve sedici dite a mit pred sebou min. 2 roky jezdeni v nem, plus resit kocarkem kazdodenni spanek, asi bych volila jinak. Nicmene vypada skvele a jezdi se s nim moc prijemne, kez mu to vydrzi.

Cybex Etu Plus Smoky Anthracite 2021

Cybex Etu Plus Smoky Anthracite 2021

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. listopadu 2022

• Je hezký a můžete si ho vzít na palubu letadla.
  • Kočárek je doslova nebezpečný, pokud se podíváte na jeho konstrukci s madlem hodně vzadu, dítě se nám několikrát převrátilo dozadu, pokud bude dítě v kočárku napevno přivázané, asi by to možná bylo i v pořádku, ale i tak se nám stalo, že se naše dítě prudce opřelo a už se zvedala pření kolečka a to dodržujeme maximální zatížení kočárku. Jednou se nám převrátil kočárek i do boku. Výrobce pravděpodobně počítá s tím, že nemáte dítě, ale miniaturní panenku, která se v kočárku ani nepohne. Jinak je kočárek neovladatelný, celá váha dítěte je na předních kolečkách a tudíž je zatáčení práce pro kulturistu a pokud by jste nedejbože chtěli vyrazit na nezpevněnou cestu, raději o tom ani nepřemýšlejte. Kočárek máme půl roku a už nefunguje skládací mechanismus, pravděpodobně budeme reklamovat.

Po druhé bych tento produkt určitě nezakoupil a ani ho nedoporučil. Ale věřím, že nějaká mamina s deseti centimetovými nehty, která jezdí svou ratolest venčit na kafíčko s kamarádkou do obchodního domu bude spokojena, neboť designové požadavky kočárek splňuje.

Rychlé dodání barva super a skvělá komunikace s obchodem

Hauck Rapid 3R black 2022

Hauck Rapid 3R black 2022

Ověřený zákazník ESHOPBABY Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2022

Zakoupeno v ESHOPBABY

• Zatim jsem velmi spokojena, krasne se ovlada. Male stresni okenko je na magnet a nebudi dite. Prodlouzena striska je super. Krasne odpruzeny.
  • Poutko na slozeni je presne pod zadeckem detatka. Pod nohy/boticky se bude hodit nejaky omyvatelny potah. Skoda, ze neni soucasti i taska.
Kinderkraft Evolution Cocoon Bird 2 v 1 2020

Kinderkraft Evolution Cocoon Bird 2 v 1 2020

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• kupovan jako druhy kocar na prevazeni autem, je krasny, lehce se s nim jezdi, slozeny se vejde i do mensiho auta
  • jak uz nekdo psal, kocarek ma vyrobni vadu - jsou kratke upinaci popruhy na pricvaknuti korbicky; chteli jsme vratit nebo resit na zakaznicke lince, ale je nerealne se nekam dovolat, bavite se jen s automatem, takze jsme si kocarek nechali, prezky nebudeme pouzivat - korbicka stejne nikam nesjede a vzhledem k cene nema cenu to resit
Kinderkraft Set 3v1 Veo Grey 2019

Kinderkraft Set 3v1 Veo Grey 2019

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. listopadu 2022

(naposledy upraveno 14. listopadu 2022)

Zakoupeno v MALL.CZ

• snadné sestavení a manipulace
Tutis Uno3+ 2v1 2021 canella

Tutis Uno3+ 2v1 2021 canella

Ověřený zákazník MALL.CZ Jakub

Přidáno: 6. listopadu 2022

• Skvele zpracovany, univerzalni kocarek
  • Velka kola, ktera nejdou pichnout
  • Dva stupne pruzeni
  • Dobre prislusenstvi (plastenka, batoh, drzak na napoje)
  • Skvele se sklada a rozklada
  • Da se poridit adapter na autosedacku Cybex
  • Diky pruzeni zadnich kolecek se s nim hur jezdi do schodu

Za svoji cenu skvela volba

Zobrazuji 181 - 200 ze 500 recenzí 1...8 9 [ 10 ] 11 12...25