Nejnovější recenze ze sekce Kočárky

CYBEX AVI All Black 2022

CYBEX AVI All Black 2022

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. března 2023

• opravdu lehký kočárek, do kopce stačí tlačit jednou rukou
  • dostatečně dlouhá stříška pro zaclonění i ležícího dítěte
  • lehká jízda, krásně se při ní běží
  • odlehčený předek, váha je hlavně na zadních kolech, takže nepřekáží, že je přední kolo napevno a stačí malinko pozvednout a zatočit, nebo zatlačit na madlo do strany
  • krásný, elegantní kousek
  • kola jdou lehce sundat/přidělat
  • madlo lze zcela sklopit nebo jakkoliv výškově nastavit
  • dobrá spodní brzda na nohu-jde lehce
  • kvalitní zpracování konstrukce, vše vypadá bytelně
  • sezení lze prát na 30 C
  • nelze dát do úplného lehu
  • chybí polohování pro nožičky
  • ruční brzda trošku skřípe při velkém brzdění
  • velká kola mohou být nevýhodou pro ty, kteří mají malý kufr auta a nechce se jim pokaždé kola sundavat

kočárek používáme cca 3 týdny.
vzhledem k velmi kopcovitému terénu se nám osvědčila lehkost kočárku, není třeba velké námahy ani do kopce, což je při běhu zvlášť super.

Na běhání super, na procházky také. Máme ještě jeden kočárek (Neonato puro), klasický s korbičkou i dvojkombinace čtyřkolka, je také lehký, ale stabilita x lehkost x řízení se nedá srovnat, Avi sice trojkolka, ale určitě je lepší.

Zvažovali jsme TFK i Thule. Vzhledem k častému skládání do auta a kopcům jsme vyřadili TFK-váha je u TFK na nás moc...
Thule je dvakrát tak dražší a nenabízí tolik barev, váha je podobná s AVI. Vzhledem k tomu, že se jedná o druhý kočárek, zvolili jsme AVI a nelitujeme.

Lionelo Julie One Black 2021

Lionelo Julie One Black 2021

Ověřený zákazník Stavebnice-Hry Ověřený zákazník

Přidáno: 7. března 2023

Zakoupeno v Stavebnice-Hry

• Snadné skládání a lehkost kočárku

Zatím nic

• Stínění korbičky lepší než u našeho předchozího, ale okraje jsou stále příliš vzdálené, takže tam slunce snadno pronikne
  • Reflexní prvky
  • Není možné mít současně pláštěnku na korbičce i sporťáku
  • Není možné mít madla pro oba sporťáky
  • Není možné mít současně korbičku a madlo u sporťáku
  • Korbička se musí zandávat i vyndávat dost násilím, jako by byla o maličko širší, než by měla
  • Jedna brzda uprostřed je poněkud nepraktická na manipulaci
  • Směr brzdy znamená, že není možné jet z kopce s bržděním po zadních kolech (aby miminko v korbičce nemělo hlavičku moc dole)
  • Bezpečnostní pásek na ruku by měl být stahovací, takhle se pravděpodobně v případě potřeby vysmekne
  • Stínění sporťáku za moc nestojí
  • Obě krajní polohy sporťáku jsou stále takový pololeh polosed
  • Plachta úložného boxu
  • Úložný box je sice velký, ale přístup do něj je tak malý (s pevnou konstrukcí), že do něj stejně nic moc nedostanete (míč, dort a podobné věci, které se ani zdaleka nepřibližují hmotnostnímu limitu)
  • Kryt úložného boxu (asi) nejde odepnout, takže tam akorát překáží
Hauck Sport blue 2021

Hauck Sport red 2021

Hauck Sport red 2021

Ověřený zákazník Krteček s.r.o. Lada

Přidáno: 22. února 2023

Zakoupeno v Krteček s.r.o.

Dobrý produkt za slušné peníze.

Hauck Walk N Care Dark Olive 2022

Hauck Walk N Care Dark Olive 2022

Ověřený zákazník MALL.CZ Marek

Přidáno: 20. února 2023

(naposledy upraveno 20. února 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Design
  • Skládání
  • Vhodný jen na jízdu v nákupním středisku
  • Hlučný
Hauck Runner 2 Black 2022

Hauck Runner 2 Black 2022

Ověřený zákazník Alza.cz Marie

Přidáno: 18. února 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Kočárek jsme dostali s poškrábáním. Vrátili peníze přes reklamace. Jestli chcete nový buďte připraveni k tomu že bude poškrábaný.

Junama Fluo Line + autosedačka 01 blue 2020

Junama Fluo Line + autosedačka 01 blue 2020

Ověřený zákazník Dětské kočárky Lenka

Přidáno: 16. února 2023

• velká spokojenost
  • po roce užívání, jsou špatné gumy na kolečkách

• Zatím jsme neměli možnost vyzkoušet. Vizuelně je to krásný kočárek se spoustou doplňků, vzhledem k tomu, že je zde i autosedačka s isofixem, se mi cena zdá v poměru cena, zboží solidní. Jen u hluboké korbičky si nejsem jistá, zda se vejde cca 1/2 roční dítě v kombinéze a ve fusaku. My budeme doufat. :)
  • zatím nic
TFK Mono Eco + korba grey 2020

TFK Mono Eco + korba grey 2020

Ověřený zákazník Dětské kočárky LaHo

Přidáno: 6. února 2023

• Lehké ovládání a manipulace
  • Pevná a kvalitní konstrukce
  • Variabilita

Kočárek jsme vybrali na základě kladných recenzí ostatních uživatelů a jsme s ním velmi spokojeni. Kočárek je velmi kvalitní, má bytelnou konstrukci a spoustu vychytávek. Lehce se ovládá a je velmi variabilní. Vybrali jsme verzi s nafukovacími koly. Oceňuji i reakci dodavatele TFK, který vyřešil jednu nesrovnalost v dodávce k mé velké spokojenosti a zachoval se velmi prozákaznicky.

valco baby Snap 4 TREND SPORT Tailor Made Grey Marle 2022

valco baby Snap 4 TREND SPORT Tailor Made Grey Marle 2022

Ověřený zákazník Dětské kočárky Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2023

Zakoupeno v Dětské kočárky

Lehký, snadno ovladatelný, sklopná stříška, zádová opěrka do plného lehu, okýnko ve střeše na pozorování dítěte, prostorný košík, snadno složitelný. Doporučuji.

ABC Design Viper 4 Diamond edition navy 2021

ABC Design Viper 4 Diamond edition navy 2021

Michaela Čížková Michaela Čížková

Přidáno: 31. ledna 2023

(naposledy upraveno 12. března 2023)

• Skvělý nevšední design
  • Maximální nosnost 22kg
  • Snadné sestavení a předělání z korby na sportovní verzi
  • Je kompatibilní s autosedačkou Cybex Aton 5
  • Velká výška umístění rukojeti
  • Otočná kola
  • Pětibodový systém pásů
  • Sportovní verze lze dát do lehu - pokud miminko ještě nesedí, ale nevejde se již do korby
  • Kočárek je těžší
  • Součástí kočárku nebyla výbava (nánožník, pláštěnka, podložka do sporťáku aj.), tím pádem se celková cena za kočárek s příslušenstvím vyšplhá na vyšší částku.
  • Občas blbne polohování ve sporťáku, kdy se samovolně kočárek uvolní z pozice ze sedu do úplného lehu - příčinu neznáme.

Kočárek je snadno ovladatelný a velmi dobře se s ním manipuluje. Je nepromokavý, takže při lehkém deštíku, nemusíte vytahovat pláštěnku. Snadno se sestaví a rychle z něj předěláte sportovní verzi. Menší nevýhoda je, že je těžší. To je způsobeno tím, že je vyroben z kvalitních materiálů, což je vlastně výhoda. Je uzpůsoben do města, ale i do náročnějšího terénu. Je snadno omyvatelný a elegantní. Navy verzi jsme si zamilovali díky tomu, že není tolik okoukaná a velmi vkusná. Bohužel ale se sportovní verzí nejsme zcela spokojeni, hlavně kvůli celkové hmotnosti, když vezeme mimčo. Manipulace už je horší a občas nám blbne polohování z lehu do sedu. Pásy nejsou dostatečně dlouhé a věčně bojujeme s jejich správným dotažením nebo povolením. Jak jsme byli nadšeni z korbičky, tak sportovní verze nás celkem zklamala.

ABC Design Salsa 4 navy Fashion 2021

ABC Design Salsa 4 navy Fashion 2021

Michaela Čížková Michaela Čížková

Přidáno: 31. ledna 2023

(naposledy upraveno 31. ledna 2023)

• Design

Noordi Fjordi 2v1 kombinovaný Jeans Blue 2022

Noordi Fjordi 2v1 kombinovaný Jeans Blue 2022

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. ledna 2023

Tento kočárek je super :-) Jsem s ním nadmíru spokojená, má super vychytávky a je spolehlivý, a doporučuju ho i do horšího terénu, zvládne ho bezvadně:-)

• Skvělý sportovní kočárek
  • Velkou výhodou je ruční brzda na madle

Kočárek je super, hladce jezdí, je sice větší, ale díky otočnému přednímu kolu se s ním otočíte prakticky na místě.
Jeho vyšší cenu neberu jako nevýhodu, na trhu jsou i mnohem dražší kočárky s, dle mého soudu, méně výhodami a funkcemi.

RIKO Brano PRO Energy pink 2022

• Velká gumová kola
  • Odpružení všech 4 kol
  • Vypadá robustnější
  • Nastavitelná rukojeť
  • Dobrá ovladatelnost i jednou rukou
  • Držák na nápoje který nepadá
  • Prostorný košík
  • Opěrka zad nastavitelná do 3 poloh
  • Sundavací pratelný potah
  • 5 bodový pás se mi zdá krátký

Zatím používano jen krátce,no jako vypadá robustnější,ty gumova kola jsou perfektní,nehrkají ,dost velká, kočárek je tichý,vhodný aj pro vyšší osoby, dobře se s ním manipuluje,není moc široký,dá se sním dobře chodit v obchodech pomezi regály .nevýhodu vidím jen v pásech,jelikož je zima,v kočárku mám vložený hrubý fusak,k tomu má dítě oblečenou bundu,nebo kombinézu tak tý pásy jen stěží obepnou dítě.Ale to je asi u všech kočárku.

Cybex Balios S 2v1 Black Deep Black 2022

Cybex Balios S 2v1 Black Deep Black 2022

Ověřený zákazník medvidek Žaneta

Přidáno: 15. ledna 2023

(naposledy upraveno 15. ledna 2023)

Zakoupeno v medvidek

• Dobra manipulace