Nejnovější recenze ze sekce Kočárky

Cybex Eezy S+ 2 BLACK Classic Beige 2021

Ověřený zákazník KOCAREK.CZ Markéta

Přidáno: 24. května 2021

Zakoupeno v KOCAREK.CZ

Zatím výborný kočárek, přesně podle našich představ, zatím velká spokojenost! Po dřívější zkušenosti jsem chtěla jen Valco Baby Snap 4, ale jsem moc ráda, že jsem dala šanci kočárku Cybex, který se mi moc líbí a moc mě potěšil! :-)

Petite&Mars Street+ Air Basic Line shadow grey 2020

Petite&Mars Street+ Air Oak Basic Line 2021 rose pink

Petite&Mars Street+ Air Oak Basic Line 2021 rose pink

Ověřený zákazník Dětské kočárky Daniela

Zakoupeno v Dětské kočárky

• Rychle poskládaný, zvládne to každý i bez návodu (snad teda)
  • Dá se rychle složit i rozložit
  • Lehká ovladatelnost jednou rukou
Anex E/Type + Aton 5 crystal 2021

Anex E/Type + Aton 5 crystal 2021

Ověřený zákazník Dětské kočárky Luciec

Zakoupeno v Dětské kočárky

Je dobré, že kočárek je z poloviny kožený, akorát škoda, že není kožená i vanička.

Inglesina Sofia Duo SIDERAL GREY s podvozkem Bike 2018

Inglesina Sofia Duo SIDERAL GREY s podvozkem Bike 2018

Petr.cze1 Petr.cze1

Přidáno: 23. května 2021

(naposledy upraveno 21. února 2022)

• mizerná kvalita materiálů jak kočárku, tak příslušenství
  • mizerná kvalita konstrukce
  • arogantní přístup při reklamaci (na mail ohnedně pláštěnky a jejího samovolného praskání inglesina nikdy neodpověděla)
  • cena absolutně neodpovídající kvalitě
  • chybějící kapsy
  • krátká životnost
  • nedoporučil bych ani nepříteli

Inglesinu důrazně nedoporučuji. Kočárek jsme používali cca 2 roky, s prvním dítětem rok (malá pak začala chodit a kočár odmítala), s druhým také rok (pak se kočárek rozsapal - viz dále). Kočár jsme kupovali nový v roce 2018, model sofia, podvozek comfort. Po asi měsíci používání praskla pružina. Reklamace, uznáno, vyměněna. Téměř okamžitě se na pláštěnce, která je z poměrně tvrdého igelitu, začaly dělat malé praskliny. Ty jsme neřešili, byl suchý rok. Po čase už byly ale praskliny i několik cm dlouhé (vznikaly jakýmkoliv ohybem pláštěnky, takže jme ji raději ani neskládali a nechávali vždy v rozloženém stavu), takže reklamace - neuznáno, prý to dělá každá pláštěnka a že to je použitím. Prá si můžu koupit novou pláštěnku inglesina se slevou za 500. Odmítli jsme slevu na šmejd, koupili jsme pláštěnku v DM za asi 130 Kč, po roce na ní není jediná díra, kvalita je úplně někde jinde. Konstrukce kočárku je pravděpodobně obyčejný lakovaný plech nebo levná slitina, takže první začaly reznout kola, pak i konstrukce, kde byl horší lak. Ventilky jsou italský atyp, přibalená pumpička je mizerné kvality, takže doufejte, že ji nebudete muset někdy snad použít (pružina v madle létá volně, u madla hrozí, že se skřípnete, nemluvě o možnosti nějak pohodlně pumpovat pomocí hadičky. Držáky na pumpičku (plastové, mají se dát na košík) nedrží, takže je po čase ztratíte, pumpička nejde zafixovat, takže dělá rámus, odírá košík - takže ji stejně raději necháte doma. Kočár nemá žádné kapsičky. Takže neustále s sebou budete mít buď tašku na řidítka, nebo batoh. Což je značně nepraktické - ono když půjdete nalehko, jen telefon, peněženka, klíče a lahvička, tak si opravdu nechcete brát nějakou tašku. Ložiska koleček jsou plastová, takže po čase mají vůli a kola se vychylují od středu třeba i centimetr. To nejlepší ale teprve mělo přijít a stalo se nám to dnes - jdeme městem po chodníku, ale najednou se mi zdá, že se kočár nějak víc naklání na jednu stranu. Kouknu dolů a vidím, že jeden plast je nějaký rozevřený. Ujdu ještě pár metrů a onen plast už je rozevřený zcela a tyč, která drží kočár uprostřed, se vytrhla z nýtu (!). Ano, čtete správně, zcela zásadní věc, která je namáhaná poměrně dost i do strany (zabraňuje právě onomu vychýlení kočárku na bok) je pouhý nýt. A protože nýt nemá zabraňovat pohybu v tahu, tak se povolil a celý kočárek je nepoužitelný. V dešti jsem proto vzal malého do náruče, malá za mnou šla a v dešti jsme si udělali kilometrovou procházku domů. Takže sečteno podrtženo - levné materiály, levné díly, nevhodná konstrukce, nevhodné materiály = inglesina. Aby takto drahý kočárek dosloužil u druhého dítěte, co jsem teda nečekal. K použití - většinu času zpevněné lesní cesty, silnice. Pravidelně mazálo. Pláštěnku jsme skládali jen minimálně, aby se vešla pod kočár, jinak jsme ji nechávali rozloženou ve sklepě. Ani jedno z dětí nemělo více jak 12 kg, když přestaly jezdit v kočárku. Nevím, co jsme mohli udělat víc - asi stát se strojaři a prolédnout si pečlivě kočárek v obchodě. Teď mě čeká pokus o opravu kočárku, protože vyhodit ho kvůli blbému nýtu a vzhledem k jeho ceně se mi fakt nechce. Jinak konstrukce korby / golfek je průměrná, má své mouchy, ale jinak tam nejsou závady (krom chybějících kapes), které by vyloženě vadily, nebo naopak něco, co by konkurence neměla.

Update: U kočárku praskla další pružina. Nevěřím vyjádření prodejce, že jde o výjimečnou závadu.

Moon Resea Sport Black 2021

Moon Resea Sport Black 2021

Ověřený zákazník Dětské kočárky Lucie

Přidáno: 22. května 2021

Zakoupeno v Dětské kočárky

• Lehoucky, skladný kočárek, dá se do uplnyho lehu, a může se dát ve směru i v proti směru jízdy
  • Zatím nic.

Ověřený zákazník FunBaby Michaela

Přidáno: 21. května 2021

Zakoupeno v FunBaby

Kočárek má relativně pevnou konstrukci, velká kola, prostornou "korbičku" a přitom je poměrně lehký. Snadno se skládá do kompaktní velikosti, takže se s ním dobře manipuluje například i při nastupování do autobusu. Výhodou je i možnost polohování opěrek zad a nohou. Díky spojené rukojeti a možnosti od/aretace předních koleček se kočár dobře řídí i jednou rukou. Skládání, rozkládání, nastavování i upevnění boudičky ze setu je intuitivní a snadné. Jedinou nevýhodu vidím v menším odpružení a celkem tvrdých kolech, kvůli čemuž je obtížnější například nájezd na chodník bez nájezdové plochy nebo jízda na nerovném terénu. Nicméně kola jsou potažená patrně gumou, takže kočárek aspoň nehrká. Kupovali jsme pro 18ti měsíční dítě jako kočár vyloženě na cestování vlaky/autobusy/dovolenou a k tomuto účelu je naprosto dostatečný.

Joie Evalite Duo Grey Flannel 2019

Joie Evalite Duo Grey Flannel 2019

Ověřený zákazník Dětské kočárky Zdenka

Přidáno: 21. května 2021

• snadná manipulace, spokojenost

krásný kočárek, snadné složení i rozložení, prostorný

Baby Active Musse Rose 2-kombinace Light Rose 2019

Baby Active Musse Rose 2-kombinace Light Rose 2019

Ověřený zákazník iMrňous Klára K.

Přidáno: 17. května 2021

Zakoupeno v iMrňous

• Krásný design
  • Mnoho vychytávek
  • Součástí kočárku veškeré vybavení (moskytiéra, pláštěnka, krásný batůžek, držák na pití)
  • Mnoho odepínatelných částí, vnitřek půjde odepnout a vyprat
Cybex Priam podvozek Rosegold + Seat 2021

ZOPA Golf Corsa marrone 2018

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• Stabilní,praktický, nosný.Lehkce slozitelný.

Ověřený zákazník FunBaby Jana

Přidáno: 9. května 2021

Zakoupeno v FunBaby

Krásný a dobre ovladatelný kočárek. Spokojenost.

Raf-Pol Margaret 02 Grey Flex 2019

Raf-Pol Margaret 02 Grey Flex 2019

Ověřený zákazník Kifik.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2021

Zakoupeno v Kifik.cz

• Beautiful and qualitative stroller! I didn't expect it would be so good!
Raf-Pol Margaret 06 Black Dots 2019

Raf-Pol Margaret 06 Black Dots 2019

Ověřený zákazník Kifik.cz Trunečková

Přidáno: 4. května 2021

Zakoupeno v Kifik.cz

• Velká kola
  • Velký výběr barev
  • Sportovní i velká korba v jednom
  • Různé doplňky v zakladu

Přidáno: 4. května 2021

Zakoupeno v MůjAndílek.cz

• Snadné kompletování
  • Vše krásné podle fotografií
  • Už se těšíme až s ním vyrazíme s miminkem
Petite&Mars kombinovaný Rover 2v1 Grey 2020

Petite&Mars kombinovaný Rover 2v1 Grey 2020

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. května 2021

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Prostorný, lehký
  • Zatím nic

Kočárek jsme kupovali šedý, ve skutečnosti vypadá mnohem líp než na fotkách. Je prostorný, lehký, dobře se ovládá. Jediná nevýhoda je, že nám přišel bez návodu a nemůžeme přijít na to, jak nastavit tuhost podvozku.

Riko Basic Grey Fox 2021

Riko Basic Grey Fox 2021

Ověřený zákazník fastMALL.cz Mirek

Přidáno: 3. května 2021

Zakoupeno v fastMALL.cz

• Skladnost

Kocarek velice pekny a kvalitni + je lehky

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25