Nejnovější recenze ze sekce Kočárky

• Moderní a nadčasový
  • Snadné skládání a rozkládání
  • Příjemná manipulace
  • Aretace předního kola
  • Pojistka na složení kočárku (vydržela asi 2 měsíce, pak praskla )
  • OBCHODTH.CZ nám stále neodpověděl na reklamaci ohledně předního kola, déle jak dva měsíce. Museli jsme si ho opravit samy! Určitě nedoporučuji!

Kočárek doporučuji, Thule výrobky jsou kvalitní a máme s nimi dobré zkušenosti.
Do terénu i do města super. Designově moc povedený.
Jediné co nás trápí je přední kolečko, již z obchodu přišlo špatně dotažené, takže při jízdě po rovném a hladkém povrchu rozkmitalo celý kočárek a bylo nutné ho nadzvednout aby se kolečko srovnalo.
Po dotažení předního kolečka a blatníku, drží.
Uvidíme jak dlouho…

Joolz Aer splendid blue 2021

Joolz Aer splendid blue 2021

Ověřený zákazník Dětské kočárky Monika Thomas

Přidáno: 5. srpna 2021

Zakoupeno v Dětské kočárky

Kočárek i e-shop naprosto vynikající Ale nechci mít s nikým stejný, tak si raději vyberte mile Maminky jinou karku

Kinderkraft Kombinovaný 3v1 Moov Navy 2019

Joie Brisk LX ember 2021

Joie Brisk LX ember 2021

Terka Plonerová Terka Plonerová

Přidáno: 30. července 2021

• Model 2021 neobsahuje prodloužení boudy odepnutím zipu, tak jako starší modely, byť cena je stejná a oficiální distributor tento technický parametr v popisu mylně uvádí. Dítěti svítí do očí, nedoporučuji.

Joie Brisk LX dark pewter 2021

Joie Brisk LX dark pewter 2021

Terka Plonerová Terka Plonerová

Přidáno: 30. července 2021

• Model 2021 neobsahuje prodloužení boudy odepnutím zipu, tak jako starší modely, byť cena je stejná a oficiální distributor v popisu tento parametr mylně uvádí. Dítěti svítí do očí, nedoporučuji.

TFK Mono Combi Air Wheel Premium grey 2021

TFK Mono Combi Air Wheel Premium grey 2021

Ověřený zákazník Dětské kočárky Petr

• Složený za par minut
  • Funkčnost
  • Prémiová barva opravdu krásná
  • Skladnost
  • Brzda

S kočárkem jsem maximálně spokojený. Vybiral jsem mezi Thule urban glide 2 ale TFK mono je super . Velká korbička pkus v 6 měsících můžu udělat malý anatomický sporťák který můžu dat po směru i proti směru. Pásek na běhání uchycen dole na zadni ose taky velky plus. Kdybych nahodou zakopl kočárek nepřevrhnu. Nemám zatím žádné negativa. A maminka je taky spokojená a to je důležitý

Kinderkraft Sport Grande Grey 2019

Ověřený zákazník MALL.CZ [email protected]

Přidáno: 26. července 2021

• Krásný za dobrou cenu.
  • Dobře ovladatelný.
  • Vypadá přesně jako na obrázku.
  • Skladný

Kočárek jsem zakoupila na doporučení kamarádky a jsem mile překvapena.Ještě nebyla možnost vyzkoušet v terénu tak snad nezklame.Jinak hodnotím jako super trojkombinaci za super cenu.

Ergobaby METRO Compact City Blue 2021

Ergobaby METRO Compact City Blue 2021

Ověřený zákazník MALL.CZ Alča

Přidáno: 25. července 2021

• Malý
  • Skladný
  • Polohovatelný do úplného lehu
  • Skvěle se ovládá
  • Nehodí se do náročnějšího terénu, pouze do města, obchodu, na asfaltovou silnici

Ideální na dovolenou, do letadla, na nákupy.
Za tu cenu slušný.

• Vrze
  • Snadno se preklopi
  • Upadle kolecko
  • Nefunkcni brzda

Kocarek nic nevydrzel, napred mu upadlo predni kolo. Koupili jsme nove. Chvili na to bohuzel prestala fungovat brzda a extremne zacal vrzat. Nasledne pri skladani kocarku upadl kus ramu...

ZOPA Cyrrus Air frost grey 2020

ZOPA Cyrrus Air frost grey 2020

Ověřený zákazník eshop.kocarkyvav.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. července 2021

(naposledy upraveno 25. července 2021)

Zakoupeno v eshop.kocarkyvav.cz

Nákupní košík je opravdu jen na odložení malé tašky nebo věci pro dítě, kdyby byl připevněn pořádně zvládl by i lehčí nákup, brzda kočárku je udělaná katastrofálně, pořád se do ní při chůzi kope a při zabrždění kočárku brzda nedrží a sama se odblokuje. Provedení předních koleček je úplná katastrofa, sami se blokují do pozice rovno, takže se neotáčejí a hůř se s kočárkem manipuluje, po třetím vyjetí s kočárkem ven mě dokonce z předních koleček vypadli kovové tyčinky. Polohování opěrky zad je další kámen úrazu, dítě se nemůže ani opřít, jelikož je nestabilní. Tlačítko pro rozložení kočárku je též hodně nešikovně. Chvíli jsem i přemýšlela zda jsem dostala kočárek nový nebo nějaký výběhový. Má být sportovní, ale už se s ním bojím vyjet jen na chodník před dům aby náhodou nerozpadl. Takže sportovní rozhodně není a za ty peníze by se mohlo jednat o předraženou kopii nejlevnějšího golfáče.

Valco Snap 4 TailorMade grey marle 2019

• Prostorný
  • Nafukovací kolečka
  • Snadno se čistí
  • Projede vše
  • špatně se leze do koše
  • nedá se nastavit výška rukojeti
  • levnější vzhled

Kočárek se velmi lehce ovládá, je hrozně praktický a dobře se s ním jezdí. Jeho největší plus jsou asi nafukovací kolečka, projedou všechno. Kočárek je také dost prostorný pro dítě a dá se celý vyprat. Musím říct, že jediné co bych snad našla proti je, že se občas špatně leze do košíku a nedá se nastavit rukojeť.
Vyzkoušela jsem již několik kočárku a tento je jednoznačně nejlepší, škoda, že nevypadá trochu luxusněji

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. července 2021

Hezký kočárek, který do města uplně stačí. Vyhovuje mi, že má prostorný koš, do kterého se snadno leze.
Také je super, že se dá nastavit rukojeť a dítě se dá dát do uplného lehu, za mě spokojenost, jen by mohl mít okénko, abych na dítě viděla.

Joie Brisk LX Midnight Navy 2020

• kola
  • váha
  • madlo
  • brzda - zakopává se
  • KLEPE přední kolo a nedá se jet

S kočárkem jsem byla ze začátku náramně spokojená. Super gumová kola do terénu, ale nepíchnete, ohromný nákupní košík, příjemné ovládání. (Jednou rukou je to horší, než u jiných kočárků, ale dá se). Nepraktické úpínání madla před díte, větší váha a zakopávání o brzdu bych klidně opomenula, kdyby se po 14 dnech užívání nezačalo šíleně klepat přední kolo. Kdykoli sjedu z obrubníku, rozklepe se přední kolo a celý kočár tak, že se nedá vůbec jet. Musím úplně zastavit, narovnat kolo a pokračovat, což na přechodu je super věc...Přesně tohle mi dělal i Hauck Runner, který jsem hned vracela, takže se jedná pravděpodobně o vadu všech těchto levných kočárků Hauck. Kočárek je vlastně nyní vesměs nepoužitelný, když během jízdy na nákup se Vám 10 x rozklepe. Dá se jet pouze se zaaretovaným předním kolem, což je do města uplně naprd a to jsem si mohla nechat x-runa. Jsem z toho smutná.
Kočárek ujíždí do strany (stejně jak u Runnera), ale na bruslích se to docela dá, když se zaaretuje přední kolo. Neujíždí tolik, jako Runner. Do terénu je poměrně dobrý, kola jsou fakt super. V prudké zatáčce se ale převrací (i na chodníku po rovině), tak je potřeba ho držet oběma rukama. To například Mountain Buggy nebo TFK twist nedělal.
Celkově, kdyby neklepalo přední kolečko, tak je to fajn kočárek za tu cenu. Ale s tím předním kolem je to krám na výhoz. Takže za mne určitě nedoporučuji.

super kvalita

• Zvládne i lehčí terén
  • Horší skládání a rozkladani
  • Nemá okénko
  • Horší polohovani
  • Na cerne je vše vidět, snadno se zašpiní
  • 5bodove zapínání bez možnosti 3bodoveno

Kočárek je moc krásný a víceméně mi vyhovuje, chtělo to ale par úprav
Kolecka na kostkach trochu cvakala, vyřešeno tesnenim :) podobný problém byl u polohovací rukojeti, ale to se dá doma v klidu vyřešit a je po problému
Skládání by mi vyhovovalo asi jiné, ale v pohodě, při rozkládani je potřeba více se snažit
Kočárek má dlouhou strisku, atak proti sluníčku ideální jen by v ni mohlo být okénko, polohovani do lehu a zpět se také nedělá nejsnadněji, my to ale moc nevyužívame
Celkove mi kočárek vyhovuje, ale znovu už bych asi nekoupila :)
Nafukovací kola jsou nafukovací a tento kočárek má bohužel jen pěnova

Inglesina Sport Quid COLLEGE NAVY 2019

Inglesina Sport Quid COLLEGE NAVY 2019

Ověřený zákazník Babycar.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2021

Zakoupeno v Babycar.cz

Splnil naše očekávání - je krásně lehký, skladný. Na každodenní používání to není, na kostkách hodně drncá, ale na dovolenou ideální volba.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25