ZOPA Mion sky blue 2018

Modelový rok
2018

• Lehký, rychlé skládání
    • Rozbitá brzda

Kočár nemám ani měsíc a už nejde odbrzdit jedno kolo. Brzdu jsme museli prostě odříznout, podvozek rozšroubovat nejde. Nevim, jak bych měla řešit reklamaci, když se tohle stane na cestě a já s tim kočárem potřebuju jet alespoň domů.
    Na první pohled krásný kočárek, ale jinak je to šunt.

• Lehkost
    • Chybí plastenka
    • Chybí držák na pití
    • Není vhodný do terenu
    • Řešení polohování

S kočárkem jsem velmi spokojená, to co jsem požadovala splňuje. Plní účel rychlocestovního kočárku, výborná, lehká a rychlá skladnost do kufru auta.
    Kočárek udělá velkou parádu.
    Na léto je to určitě perfektní, jsem zvědavá, jak obstojí v zimě.
    Dalsi věc je polohování, což je dost krkolomné a nepraktické.
    Postrádám alespoň základní výbavu, jako je pláštěnka, držák na pití a třeba úchyty na tašku.
    I přesto všechno jsem opravdu velice spokojená a vřele doporučuji

Modelový rok
2018

Kočárek ZOPA Mion   + DÁREK: Sleva 300,- Kč

ČÍSLO POUKÁZKY: KUPON300

Číslo poukázky vložte do pole, které najdete v náhledu nákupního košíku a tím bude sleva aktivována.

ZOPA Mion je sportovní kočárek v stylovém provedení s detaily v eko kůži. Jeho osobitý design neubírá nic z praktičnosti tohoto kočárku. Pohodlí dítěte při spánku zajistí polohování zádové opěrky a opěrky pro nožičky, ochranu před slunečními paprsky zajistí prodloužitelná stříška se síťkou, umožňující větrání. Aretace předních kol společně s odpružením všech kol zajistí pohodlnou jízdu. Na přenos kočárku lze použít popruh, který je součástí kočárku. Rodiče jistě ocení i brzdu, její pedál je navržen tak, aby se při brzdění i odbrzdění na něj šlapalo, takže nedochází k poškození obuvi.

V bodech: sportovní kočárek určený pro děti od 6 měsíců do 3 let stylové provedení s detaily v eko kůži  nízká hmotnost možnost skládání pouze jednou rukou všechna kola plně odpružená měkčená pěnová kola předí kola otočná s možností aretace pedál brzdy je navržen tak, aby při manipulaci s ní nedocházelo k poškození obuvi polohování zádové opěrky i opěrky pro nožičky prodloužitelná stříška se síťkou  popruh na přenášení složeného kočárku

1zákazník doporučuje produkt

• Lehký, rychlé skládání
    • Rozbitá brzda

Na první pohled krásný kočárek, ale jinak je to šunt.

• Lehkost
    • Chybí plastenka
    • Chybí držák na pití
    • Není vhodný do terenu
    • Řešení polohování

Kočárek udělá velkou parádu.
    Na léto je to určitě perfektní, jsem zvědavá, jak obstojí v zimě.
    Dalsi věc je polohování, což je dost krkolomné a nepraktické.
    I přesto všechno jsem opravdu velice spokojená a vřele doporučuji