Valco Snap 4 Black CZ City 2016

17 cm
Barva
bílé

• , zakoupeno v Kašpárek baby

• Kočárek je z mého hlediska skvělý. Velmi příjemné ježdění, ovládání.
    • zatím nemám nic

Potřebovala jsem kočárek pro velké dítě a to kočárek naprosto splnil.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• VAlco je bezvadný je lehoučký super pro těžší nebo větší dítko. Je velice skladný což je super pro malá auta. Výběr barv široký dají se přikupovat na t různé serepetičky, boudičky atd. kočárek je vysoký dobrý pro mně mám 175 cm. Polohování nožiček super Velký košík na nákupy. Prostě boží
    • Polohování rukojeti, polohování držátka před dítětem, nemají k tomu tašky

Bezvadná koupě. Dlouho jsem přemýšlela ale přesto jsem do něj šla a nelituji :-)

• , zakoupeno v Delfinek

S tímto kočárkem jsem moc moc spokojena a neměnila bych.
    Krásně se sním jezdí a můžu ovládat i jednou rukou.
    Klidně bych ho doporučila všem co si chtějí koupit kočárek Valco Snap baby.

Typ
17 cm
Barva
bílé

Kočárek VALCO Snap CZ edice

Kočárek je z limitované edice a je pouze v omezenem množství do vyprodání zásob.

NOVINKA S POLOHOVÁNÍM OPĚRKY NOŽIČEK

VALCO - renomovaná autralská firma s padesátiletou tradicí, kladoucí důraz na potřeby zákazníků a jejich rodin. Jejich výrobky splňují a mnohdy výrazně překračují parametry, normy a standardy stanovené po celém světě.

V bodech : velmi lehký sportovní kočárek pro děti od cca 6 do 36 měsíců kočárek dodáváme včetně boudy, prostorného košíku a odnímatelného bezpečnostního madla odlehčená hliníková konstrukce kompaktní systém umožňující jednoduché skládání - kočárek složíte jedním plynulým pohybem rukojeti směrem dopředu, pro rozložení stačí zmáčknout pojistku na rukojeti a kočárek opět jedním pohybem rozložit pro snadný transport po složení je kočárek opatřen ramenním popruhem kolečka kočárku jsou velmi lehká s ložiskovým uložením přední kola jsou otočná o 360° s aretací zadní brzda je kolébková, tj. snadno ovladatelná i v letní obuvi či naboso výhodou je velký přepravní košík plynule polohovatelná opěrka zad do téměř vodorovné polohy bezpečnostní pásy s polstrováním otevírací či zcela odnímatelné bezpečnostní madlo před dítětem součástí kočárku je velká boudička EXpanda, kterou lze prodloužit pomocí zipu boudička má UV ochranu proti slunečnímu záření síťovaný otvor zadní části kočárku, pro lepší cirkulaci vzduchu průhledové okénko pro snadnou kontrolu dítěte včetně praktické zadní kapsy na drobnosti

• , zakoupeno v Kašpárek baby

• Kočárek je z mého hlediska skvělý. Velmi příjemné ježdění, ovládání.
    • zatím nemám nic

Potřebovala jsem kočárek pro velké dítě a to kočárek naprosto splnil.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Polohování rukojeti, polohování držátka před dítětem, nemají k tomu tašky

• Lehky
    • Snadno ovladatelny
    • Lehce slozitelny
    • Dostatek mista na lezeni
    • Polohovaci nozicky
    • Siroka boudicka
    • Penove madlo a drzadlo karky,ktere nejde udrzovat
    • Jdou hure nastavovat bezpecnostni pasy
    • Kdyz je karka sklopena do lehu,nejde se dostat do kosiku

Vzhledem k tomu,ze jsem mela do mesta zcela nevyhovujici kocar Mutsy-tezky a neskladny,hledala jsem lehkou karku,ktera me problemy vyresi. Valco je naprosto senzacni kara/golfac a urcite bych ho nemenila a doporucila vsem.Je lehoucky,krasne se s nim manipuluje,krasne zataci,po sklopeni je uvnitr hodne mista na lezeni.V nekterych recenzich jsem se docetla,ze kolecka praskaji,ze je to hrozne...praskaji,ale zas takove rany to nejsou a navic ktery kocar neco nedela ;-)

• , zakoupeno v Delfinek

S tímto kočárkem jsem moc moc spokojena a neměnila bych.
    Krásně se sním jezdí a můžu ovládat i jednou rukou.
    Klidně bych ho doporučila všem co si chtějí koupit kočárek Valco Snap baby.