Petite&Mars Vario + korba a autosedačka black melange 2016

nafukovací gumová
Se zatáčecími koly

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• cena, česká firma, design
    • nikde jsem nenašla recenzi, kupován naslepo :)

Koupena trojkombinace, po dlouhém výběru zvítězil-cena za trojkombinaci, design, měřím 180 cm a vybírala jsem kočárek bez osy spojující zadní kolečka, abych do ní nekopala. Je velmi lehoučký, snadno se ovládá jednou rukou, kvalitní látka, nikde nekouká niťka, dokonalé švy, vše lícuje(jsem puntičkář :D), dá se otočit po i proti směru jízdy-všechny kombinace, oceňuji polohování sporťáku a variabilní stříšku-rozepne se skoro až k madlu dítka a nefičí na něj, vše jde snadno ovládat, nic nedrhne, oceňuji nízké ceny doplňků-oproti značkové konkurenci vše poloviční ceny. Velká korbička, vejde se pohodlně i fusak a delší mimčo. Autosedačka vajíčko má vystlání pro novorozence, které se jinde dokupuje zvlášť. Veliký a pevný košík s velkou nosností, snadné složení i rozložení-vejde se do malého auta-mám Colta :)
    Kolečka z gumopěny-nezapichují se kamínky, nevypadají po měsíci ojetě a zvládají i terén. Kvalitní zpracování-nic nevrže. Kočárek je hezčí než na fotkách a ráda s ním jezdím, do města i na vejlety. Nemám co vytknout, vybírala jsem dlouho a u každého kočárku mi něco vadilo, chybělo a pod., tento je dokonalý.

Typ
kombinované
S odpružením
Kompatibilní s autosedačkou
Typ kol
nafukovací gumová
Se zatáčecími koly

Kočárek PETITE&MARS Vario včetně korbičky a autosedačky

ILUSTRATIVNÍ FOTO ! AUTOSEDAČKA DOSTUPNÁ POUZE V BARVĚ GREY MELANGE !   + DÁREK nánožník na kočárek

Sportovní kočárek v bodech : stabilní a skvěle ovladatelný kočárek praktická pěnová přední i zadní kolečka ( s vlastnostmi nafukovacích kol ) otočná přední kola s aretací zadní kolečka jsou vybavena ložisky výškově nastavitelná rukojeť kočárku velký a vyztužený nákupní košík (nosnost do 4 kg) brzdový systém ovladatelný jednou nohou jednoduché skládání a rozkládání kompaktní rozměry při složení nastavitelný po i proti směru jízdy odnímatelná opěrka rukou zádová opěrka a opěrka nohou s nezávislým polohováním stříška s prodloužením pro větší ochranu proti slunečnímu záření a nepříznivému počasí 5 bodové bezpečnostní pásy s polstrováním odpružená přední a zadní kolečka –ideální do terénu i do města pojistka proti samovolnému rozložení kočárku praktické pogumování v oblasti nožiček pro snadnější čištění pláštěnka není součástí kočárku ( lze dokoupit )

Korbička v bodech : vhodná od narození až do 9 kg velmi lehká praktická rukojeť prosnadné přenášení možnost složení do kompaktní velikosti

Autosedačka EGG v bodech : autosedačka 0+ do kombinace s kočárky Vario a Spider je ergonomicky navržena tak, aby vyhovovala každé fázi růstu dítěte a poskytovala mu výjimečnou ochranu, pocit bezpečí a komfortu vhodná pro děti s hmotností 0-13 kg s kovovou rukojetí vložka pro novorozeně bezadaptérové nasazení na podvozek 5-bodové bezpečnostní pásy 5 pozic nastavení rukojeti ovládání autosedačky jednou rukou houpací funkce pro použití mimo automobil sluneční stříška

• složení konstrukce jedním tahem
    • krásně vypadá
    • korba dostatečně velká
    • kolečka nejsou nafukovací

Kočárek všem doporučuji, jsem 100% spokojená.Vypadá moc hezky jak černý, tak i v šedé barvě. Kupovala jsem na základě dvou dobrých recenzí.

• Výborny kočárek, kvalitní za dobrou cenu. Vše sedí jak má. Ani se nedivím, že nejsou recenze, protože když jsou lidi spokojený, neřeší to. Dneska je obrovský výběr kočárků, tak jestli nevíte, tohle je ten pravý. A hlavně se dá u varia kocarku koupit vše zvlášť a nemusíte kupovat ty neprakticky trojkombinace.
  • , zakoupeno v Dětské kočárky

• cena, česká firma, design
    • nikde jsem nenašla recenzi, kupován naslepo :)