Newbuddy Junior tyrkysový 2016

Barva
tyrkysové

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Nízká cena
    • Chybí polohování nohou, má docela měkká kolečka, takže se rychle opotřebovávají.

Nízká cena. Chybí polohování nohou, má docela měkká kolečka, takže se rychle opotřebovávají.

• , zakoupeno v Megashop-Praha.cz

• Madlo, pětibodové pásy, aretace předních kol, košík, nízká váha golfek, dvě pozice polohování zad, snadná manipulace (skládání, rozkládání), v autě zabere minimum místa, dvojitá kolečka, zvládne i trošku náročnější terén, cena.
    • Nemá polohování nožiček a zádová opěrka nejde do úplného lehu (ale to jsem nepožadovala, takže mi to nevadí), rukojeť by mohla být o trošku delší - občas si při jízdě přišlápnu kolečka. Potah na madle není sundavací, takže do pračky to nedám. Ale ruce mám, takže ruční praní to jistí ;)

Jedny z nejlevnějších golfek, ale já jsem naprosto spokojená. Sháněla jsem golfky pro už dvouleté dítko, protože často cestuju vlakem a autobusem a se sporťákem už to bylo trochu náročnější. A malý je také spokojený :) Sám si nasedne, vysedne, může je vozit a dnes si v nich i spokojeně schrupnul :)

Typ
golfové
7.7 kg
Průměr zadních kol
Průměr předních kol
Barva
tyrkysové

Kočárek NEWBUDDY Junior

Jednoduchý, lehký a praktický kočárek firmy NEWBUDDY - to jsou golfové hole Junior 2015.

V bodech: golfové hole hliníková konstrukce madélko, košík 5-bodové polstrované pásy polohování zádové opěrky přední otočná kola s aretací popruh pro přenášení složeného kočárku

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Nízká cena