lionelo Annet Tour Green Turquoise 2022

Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 varianta120 Kč91 % • 30×Další informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 517×Další informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma97 % • 1 125×Další informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 526×Shop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč95 % • 8 786×Další informace

• Velká kola
    • Prostorný
    • Lehký
    • Krátké pásy

Kočárek používáme zatím jen pár dní, v poměru cena kvalita mě mile překvapil. Kočárek je obrovský, ale po složení nezabere moc místa a vleze se do kufru VW polo. Výhodou jsou velká gumová kola, jedno je trochu křivé, ale na funkci to nemá vliv. Kočárek je na svou velikost lehký, ale zdá se stabilní. Nevýhodou jsou krátké pásy. Kočárek jde do úplného lehu, takže lze využít i pro nesedí dítko. Součástí je držák na pití, když je prázdný, tak se protáčí, ale s nápojem drží. Až na pár nedostatků jsme zatím spokojeni.

• Zablokování předních kol pro těžší terén
    • Veliká kola s pevnou pogumovanou pneumatikou s pořádným vzorkem
    • Snadné skládání do kompaktních rozměrů
    • Odpružení kol
    • Vysoké madlo pro pohodlné držení (mám 170 cm)
    • Rozšiřitelná stříška
    • Sklopení opěradla je možné i do rovného sedu, takže má dítě skvělý výhled a je spokojené
    • Držák na pití je nápomocný, dětská láhev mi z něj nevypadává (i když jsem četla v recenzích opak, nechápu)
    • Mají kočár i v jiné barvě než černé a šedé, hurá!
    • Podle návodu není pratelný a snímatelný celý potah
    • Spodní část bezpečnostního pásu mi opakovaně vyklouzla zespodu dna kočárku a musela jsem ji znova uchytit

Bydlím na vesnici a chodím převážně po polních a lesních cestách, a hledala jsem s obtížemi terénní kočár, který by to ustál. Tento můžu doporučit, skvěle pruží, jede hladce a tiše, kola jsou pevná a nechytají se do nich kamínky a nemusím se bát, že kolo píchnu.

• Velká gumová kola
    • Prostorný košík
    • Opěrka zad nastavitelná do 3 poloh
    • Sundavací pratelný potah
    • 5 bodový pás se mi zdá krátký

Zatím používano jen krátce,no jako vypadá robustnější,ty gumova kola jsou perfektní,nehrkají ,dost velká, kočárek je tichý,vhodný aj pro vyšší osoby, dobře se s ním manipuluje,není moc široký,dá se sním dobře chodit v obchodech pomezi regály .nevýhodu vidím jen v pásech,jelikož je zima,v kočárku mám vložený hrubý fusak,k tomu má dítě oblečenou bundu,nebo kombinézu tak tý pásy jen stěží obepnou dítě.Ale to je asi u všech kočárku.

Typ
Modelový rok
2022
V trojkombinaci
S retro vzhledem

Sportovní kočárek od značky Lionelo s názvem Annet Tour je rozšířenou verzí oblíbeného Annet Plus.  Kromě obvyklého vybavení je Annet Tour rozšířeno o vícestupňové nastavitelné madlo, velká terénní kola, redukční vložku pro miminko a voděodolnou stříšku s UPF + 50 filtrem. Vlastnosti: bezúdržbová kola s tlumiči nárazů z PU, nastavitelné opěradlo až do ležící polohy, nastavitelná XXL stříška s UPF + 50 filtrem a s okýnkem, snadné skládání a rozkládání, reflexní prvky na madle a boudičce, 5ti bodové bezpečnostní pásy, odepínací madlo z ekokůže, držák na pití, nožní brzda, nákupní koš s maximální nosností 9kg, praktická kapsa u boudičky, zateplený nánožník, nastavitelná rukojeť, redukční vložka pro miminko.

Rozměry: 92 x 58 x 119 cm Hmotnost kočárku: 13 kg Nosnost: do 22 kg Vhodné od narození do 4 let věku dítěte.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Velká kola
    • Prostorný
    • Lehký
    • Krátké pásy

• Zablokování předních kol pro těžší terén
    • Veliká kola s pevnou pogumovanou pneumatikou s pořádným vzorkem
    • Snadné skládání do kompaktních rozměrů
    • Odpružení kol
    • Vysoké madlo pro pohodlné držení (mám 170 cm)
    • Rozšiřitelná stříška
    • Mají kočár i v jiné barvě než černé a šedé, hurá!
    • Podle návodu není pratelný a snímatelný celý potah

• Prostorný košík
    • Opěrka zad nastavitelná do 3 poloh
    • Sundavací pratelný potah
    • 5 bodový pás se mi zdá krátký

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: