Kunert Lavado 2017 + autosedačka bílý rám Světle-zelená

kombinované
    Barva
    zelené
    Se zatáčecími koly

Taška na pleny Pláštěnka Moskytiéra Nánožník na korbu i sporťák Držák na láhev Autosedačka 0+ Autosedačka je součástí Možnost nasadit korbu i spo

• super cena
      • luxusní houpání
      • krásný praktický kufr
      • prostorná korba jak do šířky tak na délku
      • gelové kolečka velká spokojenost
      • košík je prostorný, krásně v něm drží věci např. termoska,takže nehrozí, že se vyleje.
      • Super rukojeť, pro malé i velké.
      • pěkně vyřešený nánožník, když svítí sluníčko jen se nadzvedne (v korbičce)
      • možnost polohovat zádíčka již v korbičce
      • odvětrávací systém
      • boudička možnost v létě jednu část oddělat
      • ke kočárku pláštěnka a moskytiéra, držák na pití moc důležité pro kojící matky :)
      • v barvě se dá dokoupit rukávník
      • při skládání se musí sundat kolečka (naštěstí je to rychlovka)
      • hůř se dostává do košíku

Kočárek nás uchvátil barvou a ta je opravdu dokonalá. Světle zelenkavá a v šedých detailech je vyšitý světle zelenkavý puntík. Je pravda, že pokud shlédnete video - některé detaily se liší např. nápis KUNERT je na rukojeti, kde nakonec není. A na kufříku je decentní černý a na kočárku červené kolečko, tak i pak na sporťáku - ale ten zatím nemám otestovaný. Dokupovala jsem rukávník, který měl mí zelený mink flees vnitřek a naštěstí byl šedý, což lépe ladí s kočárkem samozřejmě, že nejvíce jde vidět šedý se zeleným puntíkem.
      Je opravdu moc krásný, každý se otočí v dnešní době tmavých kočárků.
      Kupovala jsem na webu BUCIFÁLEK a velká spokojenost.

• Jsem nadšená kočárek používáme už 8měsíců a je úžasný,všichni ho chválí. Ma velké nafukovací kola a přední kola se dají zaaretovat při jízdě v terénu,malou to pěkně uspává a díky odpružení není jízda ani tvrdá. Korba na sportak se da otočit k sobě i od sebe,tudíž má dítě i výhled z kočárku.
      • Nepraktická taška,ke které se hůř dostává kvůli rukojeti pokud jste menší postavy a máte rukojeť níž a celkem mě zklamal nákupní košík k tomu je hodně špatný přístup a dám do něj jen pár věcí,nic velkého....

Za 3-kombinaci v téhle ceně,super. Jede pěkně po kamenité cestě,nedrnci. Má věcí,které jiné kočárky třeba i dražší nemají,jako třeba aretace předních kol,směr jízdy...

• Je opravdu nádherný
      • Lehká korbička
      • Bohaté příslušenství
      • S kočárkem se parádně zatáčí
      • Ne zrovna lehce prístupná taška "na nákup"
      • Neodbržďuje se jedno kolečko
      • po měsíci vypadlý šroub
      • Při jízdě v něm něco cvaká, při houpání vrže

Z kočárku jsem byla prve nadšená. Design je opravdu jedinečný. Na každém kroku mi kolemjdoucí kočárek chválí. Bohuzel, co se praktičnosti týče, jsem z něj celkem nešťastná. Ten, kdo vymyslel konstrukci kočárku zřejmě nikdy nepoužíval spodní tašku. Je hezké, že se tam vejde vcelku dost věcí, ale vložit a vyndat je přes tu kovovou tyč, která je jen pár centimetrů pod korbičkou není úplně snadné. Když chci dát do tašky nákup, musím korbičku sundat, odložit ji, vložit nákup do spodní tašky a korbičku zase zpět nasadit. Lidi v obchodě sice blbě koukaj, ale není na výběr. Jen nevím, co budu dělat, az "obsah korbičky" nebude vážit jen 4kg. Dále mně pokaždé zvedne tlak levé zadní kolečko, které i po odbrždění kočárku zůstane zaseklé. Co mě ale naštvalo nejvíc, tak je vypadlý šroub u kolečka. Po měsíci používání!? Neni moc příjemné jet s obavou, kdy vám upadne celé kolečko, než najdete obchod, kde vhodný šroub koupíte. Možná by se hodilo, posílat s kočárkem i náhradní díly. Poslední, co mi na kočárku vadí, je vrzání, které je slyšet při houpání. Když jedu v tiché tramvaji a Eliška začne plakat, je mi to trapné vůči ostatním cestujícím, avšak ne tolik, jako, když bych ji měla uklidňovat pohupováním mým vrzajícím kočárkem a koukat na pohledy lidí, kteří si v duchu říkají "jooo myslí si, jak má nádhernej kočár a přitom je to vrzající krám." Bohužel je to ale pravda. Kočárek používám něco málo přes měsíc a vcelku se obavam toho, co mě na něm ještě nemile překvapí.