Kinderkraft Sport Cruiser Black 2020

85 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
sportovní
Hmotnost
8 kg
S odpružením
ano
Typ kol
pěnová
Průměr zadních kol
25 cm
Průměr předních kol
17 cm
Barva
černé
Se zatáčecími koly
ano
Nosnost
15 kg
Modelový rok
2020

Recenze

  Parametry produktu

  Typ
  sportovní
  Hmotnost
  8 kg
  S odpružením
  ano
  Typ kol
  pěnová
  Průměr zadních kol
  25 cm
  Průměr předních kol
  17 cm
  Barva
  černé
  Se zatáčecími koly
  ano
  Nosnost
  15 kg
  Modelový rok
  2020

  Popis produktu

  Procházka a spaní v jednom! Kočárek s plynulou nastavovací funkcí z lehu do sedu, je ideálním řešením pro dítě a rodiče. Kočárek KINDERKRAFT Cruiser  Set obsahuje: sportovní kočárek KINDERKRAFT Cruiser + nánožník + pláštěnku + držák pití   Sportovní kočárek KINDERKRAFT Cruiser svojí robusní konstrukcí zajistí pohodlnou jízdu a bezpečí pro Vaše dítě do 3 let. Široké sedadlo poskytuje dostatek prostoru i v zimních měsících, kdy je třeba dítě zajistit před chladem a nepříznivými povětrnostními vlivy. Polohovatelná stříška zase ochrání dítě před nebezpečnými slunečními paprsky v letních měsících. Kočárek je ideálním společníkem na cesty s dítětem po celý rok. V bodech: sportovní kočárek pro děti do 3 let ideální kočárek pro každodenní procházky po celý rok pohodlné a rychlé použití robustní konstrukce zajišťuje pohodlí a bezpečnost kvalitní kola zajišťují snadnou manipulaci s kočárkem velká, gumová (25 cm) zadní kola v netlakové technologii - bez defektu přední EVA pěnová kola o průměru 18 cm s možností blokování pro přímou jízdu jednoduchý mechanismus montáže / demontáže kol brzda umístěná na zadní nápravě, ovládaná jednou nohou skládá a rozkládá se v jednom tahu  hluboké a široké sedadlo poskytuje dítěti pohodlí a bezpečnost a v zimě příjemnou ochranu před chladem baldachýn chrání dítě v chladném počasí před větrem a mrazem a v létě proti slunci nánožník poskytne dítěti pohodlí při procházkách v chladnějších dnech nastavitelná podpěra nohou - 4 polohy velký nákupní košík originální pláštěnka Maximální hmotnost a věk dítěte pro které je kočárek určen: 15 kg nebo 4 roky, podle toho, co nastane dříve.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  1zákazník doporučuje produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  85 %
  průměr z 4 hodnocení
  5
  3 ×
  4
  0 ×
  3
  1 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Doporučuje produkt

   90 %
   • dobře omyvatelný materiál, pohodlný

   malé dítě může dělat věci nepořádek, takže jsem byl velmi rád, že ne, že materiál, ze kterého je kočárek vyroben, se snadno čistí. můj syn je uvnitř vždy uvolněný a šťastný, takže se zdá, že je to velmi pohodlný produkt