Joie Litetrax 4 Air chromium 2017

Barva
šedé

Lehké a rychlé složení, bezva ovládání kočárku, celkově lehký kočárek,

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Kočárek je v porovnání s jinými lehký jednoduše se skládá je krásný tvarem i barvou je šitý z celkem kvalitní látky není to žádný obyčejný šusťák velkou výhodo je prodlužovací stříška
    • Já mám variantu AIR která má zadní kolečka nafukovací a přední kola gumová takže za mě super sportovní skládací kočárek který nezabírá v kufru auta moc místa.
    • Kočárek je lehký krásně ovladatelný dobře se mi s ním jezdí pro mě je i výhodou že ho sama unesu i s dítětem třeba do schodů a super rychle skládací
    • Také má celkem dobrý brzdný systém pro obě zadní kolečka na jedné straně
    • Jako nevýhodu spatřuji v tom že kočárek má krátkou rukojeť kočárku zahnutou nahoru když jsou v držáku umístěny lahvičky nebo kelímky s nápoji je tam málo místa na ruce hrazdička před dítětem by také mohla bít větší když je dítě navlečené v zimní kombinéze a sedí ještě v zimním pytli není tam příliš místa a nevyhovuje mi originál pláštěnka která je v příslušenství kočárku má takové výztuže takže se nedá složit tak aby se vešla třeba pod kočárek takže pokud chcete sebou mít pláštěnku musíte ji tahat v nějaké igelitce já vyřešila koupí jiné univerzální pláštěnky
    • Přední kolečka na nerovném terénu třeba chodník z kostek rachtají to jsem vyřešila vložením tenkého gumového těsnění a pak je také nevýhoda v tom že nemá v příslušenství nánožník ten se sice dá dokoupit ale tím se zvyšuje cena kočárku a také že je jen v černé barvě a ne v barvě kočárku

Celkově jsem s kočárkem až na pár popsaných drobností výše spokojená. Hledala jsem pro svého ročního syna
    skládací sportovní kočárek který se lehce skládá a nebude mi zabírat celý kufr auta jako velký kočárek trojkombinace který jsme měli od narození.

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Strieška krásne zakryje dieťa. Skvelé polohovanie zadovej opierky bez pásku, skáče samo do 4 polôh. Jednoduché skladanie kočíku, stojí sám, možné prenášať jednou rukou v zloženom stave. Veľký košík pod sedadlom.
    • Nie je zas tak ľahký, ako som si myslela. Trošku mám obavy, aby sa doň dcérka zmestila aj neskôr, má 10 mesiacov a 9,5kg a hlavne na délku je jej teraz tak akurát. Pultík s držiakmi flasiek je moc blízko madla, bola som zvyknutá drzat madlo po krajoch, čo nejde, ak je v držiaku fľaška, potom sa ťažšie manévruje.

Celkovo výborný kočík, pár drobností mi nevyhovuje, ale kúpila by som znova.

11 kg
S odpružením
Kompatibilní s autosedačkou
Typ kol
nafukovací gumová
Barva
šedé

Kočárek JOIE Litetrax 4 Air

Kočárek obsahuje: sportovní kočárek JOIE Litetrax 4 Air + prostorný košík + odnímatelné madlo + pláštěnku

Značka JOIE pochází z Anglie. Byla založena v roce 2011. V tuto chvíli patří mezi nejprodávanější značky ve Velké Británii a nabízí své produkty ve více než 50 zemích světa. I přes krátkou dobu její působnosti na světovém trhu se podařilo jejím produktům získat řadu uznávaných ocenění, například za praktičnost a design.

Čtyřkolový sportovní kočárek JOIE Litetrax 4 Air je svojí praktičností a komfortem výzvou i pro ty nejnáročnější malé pasažéry. Moderní design kombinovaný s jednoručním skládáním dělá z tohoto kočárku ten, který musíte mít. Jednoduchý design obsahuje vše potřebné pro cestování bez zbytečného povyku.

V bodech: elegantní čtyřkolový sportovní kočárek schváleno dle: EN1888-2012 praktická a komfortní výbava jednoruční skládání s ovládáním na sedáku skvělá poloha zádové opěrky s minimálním sklonem jednoduchá čtyřkolová konstrukce kompatibilní s autosedačkou JOIE Gemm (0+), bezadaptérově automatická pojistka proti rozložení po složení samostatně stojí 4 pozice zádové opěrky 2 pozice opěrky nohou rozkládatelná bouda s okénkem a ventilací prostorný košík přední kola s pěnovou výplní zadní kola nafukovací odpružení všech kol aretace předních kol rychloodnímatelná přední a zadní kola skladný, vejde se i do malého zavazadlového prostoru odnímatelné madlo s látkovým potahem praktická nožní brzda 5-ti bodové pásy s příjemným polstrováním látky certifikované dle Oeko-Tex®

• Pěkný vzhled, lehký, snadné ovládání, prostorný pro dítě, 2 roky sloužil skvěle.
    • Polstrovaní - připevnění stříšky, občas celkem hlučná jízda, skládací klouby povolené, 3 týdny po skončení záruky nám praskla konstrukce - možná vadný kus .

Po dobu užívání spokojenost, až na tu konstrukci. Člověk by čekal delší životnost.

Lehké a rychlé složení, bezva ovládání kočárku, celkově lehký kočárek,

• Také má celkem dobrý brzdný systém pro obě zadní kolečka na jedné straně

• Rychlé a jednoduché skládání
    • Složený sám stojí na kolečkách
    • Ve stoje se vejde akorát do kufru,takže se nemusí pokládat
    • Držák na pití a kapsička
    • Kvalitní provedení potahů
    • Dobře se ovládá
    • Lehký
    • Přední kola při rychlejší jízdě vibrují - je to tím, že je více zatížena zadní část
    • Hůře přístupný koš pod kočárkem při poloze v leže

Skvělý kočarek, mohu určitě doporučit, kvalitní zpracování jak potahů tak konstrukce ( žádný levný plast jako u jiných kočárků v této kategorii)

• lze složit do jednoho tvaru, a samostatně stojí
    • snadné ovládání
    • krásný desing
    • v ceně organizátor na řidítka
    • snadné ovládání zádové opěrky
    • velký uložný koš
    • prodloužená bouda
    • v ceně pláštěnka na kočár - dobře se s ní manipuluje
    • hlučnější přední kola, klapou při jízdě - nic hrozného
    • nelze sundat potah na praní

S kočárem jsem spokojená. Dlouho jsem vybírala a nechtěla britax ani valco a tohle je opravdu alternativa k nim. Líbí se mi pevnost zádové opěrky a její 4 pozice mi stačí. Kočár se dobře skládá, avšak v zimně s fusakem je to obtížnější. Za mě můžu vřele doporučit, protože na každém kočárku se najde něco co nevyhovuje...člověk musí uřednostnit, co potřebuje a já si vybrala dobře. Naše malá v něm jezdí ráda.

• , zakoupeno v Dětské kočárky

Celkovo výborný kočík, pár drobností mi nevyhovuje, ale kúpila by som znova.