Joie Litetrax 4 Air Chromium 2016

Typ
sportovní

Typ
    sportovní

Značka Joie pochází z Anglie. Byla založena v roce 2011. V tuto chvíli patří mezi nejprodávanější značky ve Velké Británii a nabízí své produkty ve více než 50 zemích světa. I přes krátkou dobu její působnosti na světovém trhu se podařilo jejím produktům získat řadu uznávaných ocenění, například za praktičnost a design. • kočárek Litetrax 4 Air Čtyřkolový sportovní kočárek. Jeho praktičnost a komfortní výbava jsou výzvou i pro ty nejnáročnější malé pasažéry. Moderní design kombinovaný s jednoručním skládáním dělá z tohoto kočárku ten, který musíte mít. •Elegantní a sportovní. Stylový, čtyřkolový kočárek se perfektně hodí pro všechny typy cestovatelů. •Složen ve vteřině. Okamžité složení jednou rukou je chytře umístěné uprostřed sezení - prostě jen zatáhnete a je to. •Stylový a funkční. Jednoduchý design obsahuje vše potřebné pro cestování bez zbytečného povyku. Klíčové vlastnosti: • jednoruční skládání s ovládáním na sedáku • skvělá poloha zádové opěrky s minimálním sklonem • jednoduchá čtyřkolová konstrukce • kompatibilní s autosedačkou Joie Gemm (0+), bezadaptérově • automatická pojistka proti rozložení • po složení samostatně stojí • 4 pozice zádové opěrky • 2 pozice opěrky nohou • rozkládatelná bouda s okénkem a ventilací • prostorný košík • přední kola s pěnovou výplní • zadní kola nafukovací • odpružení všech kol • aretace předních kol • rychloodnímatelná přední a zadní kola • skladný, vejde se i do malého zavazadelníku • odnímatelné madlo s látkovým potahem • praktická nožní brzda • pětibodové pásy s příjemným polstrováním • látky certifikované dle Oeko-Tex® • součástí kočárku je pláštěnka Specifikace: Celková nosnost 21 kg Schváleno dle: EN1888-2012 Kompatibilní s autosedačkou Joie Gemm skupiny 0+

• Kočárek je velice dobře ovladatelný, pohodlný, velký košík pod kočárkem, pohodlná jízda- nafukovací kola, u madla přihrádky na flašky s pitím a kapsa na drobné věci (mobil, kapesníky, dudák,....). Naprosto super je rozkládací stříška, je opravdu velká, polohovací záda i nohy, dítě lze pohodlně položit, aby mohlo při cestování spinkat.
      • Polstry pásů padaly, tak jsem je sundala, protože to mě fakt rozčilovalo, pořád jsem je nasazovala a při skládání kočárku, jsem musela vždy pásy zapnout, protože by sjely a málem jsem je i několikrát ztratila u auta při skládání kočárku. Kočárek je látkový, mohl by být z nepromokavého materiálu, aby člověk nemusel sebou vozit tu obrovskou pláštěnku. Ale oproti tomu jak je tento kočárek fantastický to jsou prkotiny :-)

Já jsem s kočárkem maximálně spokojená, je velmi dobře a prakticky propracovaný a výborně vypadá. Jiný bych nechtěla. za mě 1*

• Velice lehce ovladatelný. Kromě nafukovacích zadních kol je i odpružený, takže nerovnostma projede jak nic a i když přední kolečka jsou imitace nafukovacích, neklepou a nedrncají. Vzhledově perfektní, barva chromium krásná, stříška na zip je praktická a je opravdu veliká, skvěle zakryje dítě při spaní a sluníčku. Opěrka je pevná, jednoduše se skládá až do lehu, žádné pásy na přitahování jako u věčšiny podobných kočárů. Jednoduše se skládá a zabere v kufru málo místa.
      • Bezpečnostní popruhy se opravdu nešikovně zapínají, a ochrana popruhů sklouzává. Přemýšlím, že na ně nabiju druky, nebo celé popruhy vyměním. Madlo pro dítě je trošku nízko a dál od dítěte, ale možná je to o zvyku. Nepůjde pravděpodobně sundat potah a vyprat. Jedině to vymontovat. Ale vypadá to, že povrch půjde očistit i bez sundávání.
      • Ale za tu cenu jsou tohle minimální nevýhody, které snad pořeším.

Konečně jsem našla kočárek se vším, co jsem potřebovala. Když pořeším popruhy, tak je to dokonalý kočárek. Malý, ale stabilní, skladný, zároveň supr do terénu a úžasně veliká boudička. Za mně palec nahoru.

• Krásně se s ním jezdí. Je lehoučký. Rycle se skládá a nezabere vůbec místo. Dá se do lehu .
      • Někdo v joie nedomyslel, že potřebujeme usadit dítě a připoutat ho rychle, ne se ještě patlat s rozkládacíma pásama. Stacilo by jen zacvaknout a je to. Me to strašně rozčiluje. Pořád z toho vypadávají ty ochrany na pásech. Nejde rozdělat aby se vypral.

Kočárek je super vzhledově i jízdně. Kvůli těm pásům bych si ho už nekoupila. Strašně to zdržuje hlavně když Vám vypadne ochrana pásu. Předchozí kočárek x-lander to měl alespoň na suchý zip a cvoky.