Chicco Multiway Evo Provence 2016

Se zatáčecími koly

• , zakoupeno v Kašpárek baby

• výhoda

• kočárek je opravdu krásný, lehký, moc šikovný
    • bohužel barva na obrázku, kde kočár vypadal jako fialový, neodpovídala skutečnosti. Barva byla spíše růžová.

kočárek se krásně ovládá, je pohodlný, krásně se skládá

• + velká kolečka
    • + měkké polstrování
    • + nánožník v základní výbavě
    • + snadno se skládá
    • + opravdu od narození, i když nevolila bych ho pro úplné novorozence, ale je tak dělaný, že by se dal použít
    • + perfektní boudička a polohování zádíček
    • + na rovnějším terénu lze řídit jednou rukou
    • + oproti jiným golfkám s ním projedete vše jako se sporťákem
    • + robustní konstrukce
    • + odpružení všech kol
    • + snadné sundávání všech koleček
    • + okénko a kapsičky na drobné věci
    • - po složení má větší rozměr než klasické golfky, ale nebála bych se s ním ani na polní cestu
    • - má trochu užší sedák, takže je lepší dítě připnout kšíry, aby neklouzalo ven
    • - malý košík, tak na pláštěnku a něco na zub pro mimi, nákup se tam rozhodně nevejde

Po dlouhém váhání a předchozí špatné zkušenosti s golfkami jsme se rozhodli pro tento kočár. Máme ho jako druhý, který stabilně vozíme v autě. Kočár je poměrně velký i po složení, což je na úkor kvalitní robustní konstrukce. Máme jané Nomád a ten mi přijde co do provedení podobný. Sice jsme chtěli, aby byl menší, ale přesto jsme si tyto golfky od začátku zamilovali. Dcera je v něm spokojená a velmi dobře se řídí i když nemá spojenou rukojeť. Nánožník je také velmi chytře vymyšlení, uvnitř má fleece. Vzhledem k tomu, že máme třetí dítě, pár kočárů už mi rukama prošlo a tyto golfky jsou určitě vynikající volbou. dříve jsme měli kočár Zoppa smile - no děs. malá kola, po krátké době se vyhnul do jedné strany a i při malé nerovnosti se kočár v díře zasekl a dítě letělo i s kočárem dopředu. Tenhle kočár uřídí i šestileté dítě a naprosto bez problémů. Za mě je to v golfkách naprostá jednička.

Typ
Barva
fialové
Se zatáčecími koly

Kočárek CHICCO Multiway Evo 2016

Kočárek MultiWay EVO firmy CHICCO je dynamický kočárek, který se snadno ovládá jak ve městě, tak při cestách “off-road”. Dodává se se vším příslušenstvím, potřebným pro snadné a pohodlné cestování. Robusní, plná kola s tlumiči, aby se s kočárkem dobře manévrovalo na všech typech površích. Poskytuje maximální pohodlí pro dítě a maximu funkčnosti pro matku.

V bodech: pro děti od narození do 36 měsíců kočárek, který se snadno ovládá jak ve městě, tak při cestách “off-road” robusní, plná kola s tlumiči, aby se s kočárkem dobře manévrovalo na jakémkoli terénu poskytuje maximální pohodlí pro dítě a maximu funkčnosti pro matku čtyři velká dvojitá kola s odpružením přední, otočná kola s aretací hliníkový rám s eliptickými trubkami, díky nimž je kočárek lehký a stabilní kompatkní rám, který se skládá systémem – jako deštník dvojí zabezpečení a automaticky uzamykací systém opěrku nohou lze nastavit do dvou pozic pětibodové bezpečnostní pásy opěrka zad je sklopná téměř do roviny - pět pozic nastavení rukojeť je potažena měkkým, proti-skluzným materiálem

XL prostorná stříška s ochranou UV50+

Příslušenství v ceně kočárku nánožník v barvě kočárku nákupní košík pláštěnka madlo - ochranný oblouk před dítě

• , zakoupeno v Kašpárek baby

• výhoda

• jenoduché skládání
    • bohatá výbava
    • celkově pěkný design
    • Úzký sedák, dítě musí být připoutané jinak sjede dolů
    • brzda není příliš funkční, musí se několikrát sešlápnout pro úplné zajištění
    • do terénu rozhodně není

Kočárek jsme koupili jako druhý "do auta" cca po 3. použití na rovném povrchu začala vrzat kolečka. Cca po 10ti použitích nesnesitelně vržou až skřípou, kočárek je celý rozviklaný a navíc ochrany na rukojetích se shrnuly dolů. Mojí dceři je 16 měsíců a váží 11 kg, takže v tom asi problém není. Nyní ho mám 3 měsíce a poslala jsem ho k reklamaci.

• kočárek je opravdu krásný, lehký, moc šikovný

• + robustní konstrukce
    • + odpružení všech kol
    • + snadné sundávání všech koleček
    • + okénko a kapsičky na drobné věci

• Za ty peníze super.Skladnost a ovladatelnost.

Pohodlný,skladný a dobře ovladatelný.Na rukojeti jde zavěsit v pohodě i taška.Já jsem v létě vozila zavěšeny nafouklé plavací kruhy na koupák.Jeden klasický a druhý ten s otvory pro nožky. Aniž by při jízdě nezavazel.A dokonce se tam vešlý dva klické kruhy na jednu ručku,Kamoška zavěsila,at jej nenese a něvěřila.Skvělý golfáč,doporučuji

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Kvalitní provedení, rychlé a jednoduché složení a rozložení, velmi pohodlný na jízdu, dobře ovladatelný, pěkné barvy, bohatá výbava

Kočárek doporučuji....