Caretero Alfa Black 2016

Se zatáčecími koly
Modelový rok
2016

• , zakoupeno v KOCAREK.CZ

Nejdříve, po vybalení, jsem si říkala, co je to za hrkáč. Byl více šedý než černý, švy byly napnuté na polstru, ale byl úplně lehoučký. Dceři se moc líbí. A za tu cenu super kočárek. A to i do horšího terénu. Takže, pokud si nepředstavujete žádný zázrak, bude se vám určitě libit.

• , zakoupeno v Megashop-Praha.cz

• Skladný,lehký a dobře ovladatelný.

Jsem s ním spokojená protože se snadno ovládá,dá se rychle složit a díky kšandě na boku i dobře přenášet. Určitě bych ho doporučila.

• , zakoupeno v Megashop-Praha.cz

• velmi lehky, snadno slozitelny, dobre ovladatelny a nase mala si ho ihned oblibila - kdyz uz v nem nesedi, tak ho musi aspon vest :-)
    • po tydnu zacaly trochu vrzat kolecka, ale je fakt, ze kocarek opravdu plne vyuzivame - i v terenu.
    • jako kazdy golfac je tezko ovladatelny jednou rukou, ale po dokoupeni univerzalni spojovaci rukojeti uz nemame zadny problem.

kocarek mame zatim kratce - asi ctrnact dni - prozatim jsem neprisla na zadny problem. Samozrejme nema zadne velke ulozne prostory a striska je taky spise symbolicka, ale kocarek jsem si vybrala hlavne pro jeho skladnost a nizkou vahu - a v tom naprosto splnil moje ocekavani.

Typ
golfové
Barva
černé
Se zatáčecími koly
Modelový rok
2016

Golfový kočárek Caretero Alfa

Dětský golfový kočárek Caretero Alfa je ideální řešení pro ty, kteří hledají lehký a jednoduchý kočárek za nízkou cenu. Caretero Alfa má kompaktní rozměry, přesto nabízí velké a pohodlné opěradlo s integrovaným polštářkem. Opěradlo kočárku Caretero Alfa lze plynule regulovat sklon pomocí pásků. Golfový kočárek Caretero Alfa má lehkou a odolnou konstrukci se skládacím mechanismem typu "deštník". Kočárek Caretero Alfa je yroben z kvalitních a odolných materiálu. Kočárek Caretero Alfa ideální pro každodenní použití a odolává vnějším vlivům. Kočárek Caretero Alfa dále nabízí - demontovatelnou stříšku, pratelný potah a praktický koš na nákupy. 5-bodové bezpečnostní pásy zaručují bezpečí dítěte.

Specifikace kočárku Caretero Alfa: - určeno pro děti od 6 měsíců (do 15 kg)- novinka: spojená zadní brzda- ultralehká konstrukce, váha celého kočárku pouze 5,3 kg- velice kvalitní materiály, díky čemuž kočárek odolává vnějším vlivům- kompaktní rozměry po složení umožňují snadné přenášení a přepravu- intuitivní systém skládání s blokací- pohodlná opěrka zad s integrovaným polštářkem- plynulá regulace opěradla- přední otočná kolečka s průměrem 15 cm s možností aretace- zadní kolečka s průměrem 15 cm s brzdami- praktický koš na nákupy- odnímatelné madlo- 5-bodové bezpečnostní pásy s měkkými chrániči- snímatelný a pratelný potah- velká stříška s okýnkem - v souladu s EN 1888 rozměry Caretero Alfa: Po rozložení: 66/45/103 cm Po složení: 112/28/28 cm sedací část: 31x22 cm opěrka zad: 26x43 cm

• , zakoupeno v KOCAREK.CZ

• , zakoupeno v Megashop-Praha.cz

• Skladný,lehký a dobře ovladatelný.

• , zakoupeno v kocarkyCZ

• lehký
    • snadno se skládá
    • dobře se ovládá
    • lze snadno přenášet
    • nejde sundat potah madla
    • chtělo by to delší rukojeti

Golfík je lehký a snadno se skládá, díky vychytávce v podobě popruhu ho lze snadno přenášet (což jsem neplánovaně využila na včerejším výletě). Vypadá také pohodlně a pětibodový pás je pro tu naší raubířku nezbytností.

Ačkoliv vypadá chatrně, horší terén zvládá (opět včera neplánovaně využito), aretace je supr, ale jde i vypnout. Při zablokování aretace se kolečka i tak trochu kývají, ale nic hrozného. Při velké překážce jsme prostě vzali kočárek i s dítkem do ruky a v pohodě přenesli. Vepředu mezi kolečky je popruh, takže je kde chytnout.

Madlo se musí sundat, nejde jen odklopit, a nelze z něj sundat potah, takže nejde vyprat (malá už ho stihla poslintat a popatlat, takže je to pro mě velká nevýhoda).

Rukojeti jsou pěnové a pohodlné, jen jsou dost nízko (i na mou postavu). Při delších krocích zakopávám o kolečka, takže bych ocenila možnost nastavení výšky rukojetí.

• váha
    • skladnost
    • přesně jak jsme potřebovali
    • malý nákupní koš, (nízká váha golfek se nějak musí projevit)
    • stříška mi nepřijde moc praktická

Chtěli jsme lehké golfky a splňují. Nákupní koš je opravdu na nejnutnější potřeby. Líbí se mi, že část pod hlavou je vypolstrovaná. Na rychlé přejezdy, do MHD, do schodů se zdá být ideální.

• , zakoupeno v kocarkyCZ

• Lehký
    • Snadno se složí i rozloží
    • Dobře se řídí

Kočárek splňuje naše očekávání. Je lehký, skladný, dobře se s ním jede. Košík je sice malý, ale stejně jej nevyužijeme, hlavní je převoz staršího syna, když někam jedeme.
    Vzhledově se nám taky líbí a konstrukce působí pevně. Tak uvidíme po delším používání.
    Určitě doporučuji, za ty peníze super golfáč.