Cam Dinamico ART 385 2015

nafukovací gumová
    Barva
    modré
    Se zatáčecími koly

Kočárek CAM Dinamico Art 2015 + DÁRKY fusak EMITEX Deluxe a deka LODGER Dreamer, případně po dohodě výměna za jiné zboží !

Součástí setu - trojkombinace  je : sportovní kočárek, hluboká korbička, autosedačka, taška na rukojeť včetně přebalovací podložky a pláštěnka

Výhody kočárku: černý hliníkový rám podvozku čtyřkolový podvozek se zadními nafukovacími koly výborné materiály polohovatelné madlo kočárku prostornější přebalovací taška nákupní košík taška ke kočárku    Kola : nejvýznamnější u tohoto kočárku je čtyřkolový podvozek (kombinace nafukovacích a pěnových kol) nafukovací zadní kola dodávají podvozku potřebné komfortní odpružení takto vytvořený podvozek vytváří nejvyšší komfort pro matku i dítě

Hluboká korba : velice prostorná, je vybavena madlem na přenášení po vystrčení plastů na dně korby se dá využít jako kolíbka nánožník lze otočit oběma směry- na barevný, nebo jednobarevný !

Sporotvní sedačka : patří mezi nejprostornější na trhu výhodou je možnost otočení jak po směru, tak proti směru jízdy -systém VIA VAI a Quicky, díky kterému lze sportovní sedák využívat po směru jízdy i proti směru jízdy součástí je madlo a nánožník

Autosedačka Zero+ : je výsledkem nekolikaletého vývoje předchozího modelu Bye Bye vylepšení spočívá v lepší ochraně proti bočnímu nárazu a lepší ergonomii pro spánek dítěte a jeho pohodlí kautosedačce je možné dokoupit základnu Area base (detail zde), která zajišťuje lepší manipulaci se sedačkou při umístění v automobilu

• lehký
      • skladný
      • prostorná korba ze které se dá udělat i kolíbka
      • polohování sedu i v hluboké korbě
      • prostorný polohovatelný sporťák
      • 3 kombinace
      • pokud je sporťák nastavený proti směru jízdy, hůř drží stříška, ale není to nic dramatického. Po směru je vše absolutně OK
      • pokud je sporták proti směru jízdy a je nasazený fusak, tak je obtížnější dostat se nohou na brzdu.

Kočárek jsme vybírali hodně dlouho, pročetli jsme hromadu recenzí a koupě opravdu nelitujeme. Původně jsme chtěli kočárek se všemi nafukovacími kolečky, ale i když jsou přední kola z tvrzené pěny, skvěle zvládají jízdu v terénu. Používáme ho každý den už více jak 10 měsíců, kolečka už jsou trošku ojetý, ale minimálně ještě jednou tolik vydrží. Poté koupíme nové a kočárek bude připravený na další dítko. S kočárkem jsem maximálně spokojená a doporučila bych ho i svým známým.

• lehký
      • skladný
      • velká korba
      • super vajíčko
      • polohovací a houpací korba
      • výborná ovladatelnost jedním prstem

lehký do MHD, dobře skladný, lehce ovladatelný...

• už nikdy více a velmi nedoporučuji...

Zobrazit video recenzi

• prostorná polohovatelná korba
      • z korby jde udělat kolíbka, čehož využíváme
      • skladný podvozek, který jde rychle složit i rozložit
      • prostorná polohovatelná sportovní verze
      • krásná a praktická přebalovací taška
      • přední plastová kolečka, než se ojezdily, tak drncaly
      • spodní úložný" košík",když je naplněn tak se občas šoupe o přední kola

Původně jsme se jeli na kočárky jen podívat, neměli jsme tušení jakou značku chceme.Tento kočárek nám padnul do oka už při vstupu do obchodu a poté co nám jej ochotná paní prodavačka předvedla ve vší parádě, bylo rozhodnuto a vezli jsme si jej domů:-).

Po půl roce používání jsme z něj stále nadšení a to jak co se týká vzhledu tak i funkčnosti. Syn se v něm také rád vozí.

Občas jsme se v recenzích dočetli, že podvozky u CAM nejsou kvalitní, ale my jsme neměli nikdy problém, jakože by se nám složil za jízdy nebo někde něco upadlo,vrzalo...apod.

Akorát ty přední plastová kolečka byly zpočátku problém na betonovém povrchu, ale poté co se ojezdily a změkčily nám vyhovují.

Tento výrobek s klidným svědomím doporučujeme.