Babyzen Yoyo/černý rám černý 2015

Typ
hluboké
Se zatáčecími koly

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Úžasné jízdní vlastnosti, rychle složení jednou rukou a v druhé můžete mít dítě. Nepotřebujete žádnou pomoc jiné osoby. Já měla tento kočár na dovolené a byla jsem nadšená. Do letadla vás pustí s tímto kočárem a můžete ho brát opravdu, jako ruční zavazadlo. Před vstupem na palubu jsem kočár složila jednoduše a rychle, dala do tašky, která je součástí a přehodila přes rameno, jako kabelku. Malého jsem držela v jedné ruce a vše zvládla sama. Opravdu videa jsou reálná, žádné marketingové přehánění. Kočár 2017 má více kapes - úložného prostoru oproti 2015 a taky má větší košík pod kočárem.

Nejlepší kočár na cesty, pro mne.

Typ
hluboké
Se zatáčecími koly

Ideální pro „městské“ rodiče a fantastický pro cestovatele: kočárek YOYO dává cestování nový rozměr.Nejkompaktnější kočárek jaký si vůbec dovedete představit (52 x 44 x 18 cm ve složeném stavu) a první kočárek na světě, který splňuje doporučenou velikost pro příruční zavazadlo určené na palubu letadla.* Je opravdu nabitý inovacemi: úžasné kompaktní skládání, pohodlná sedací část, skvělé jízdní vlastnosti, elegantní design. S možností dokoupení měkkého hlubokého lůžka jej nyní můžete používat pro své dítě již od narození!* Obvyklá povolená velikost příručního zavazadla je 56 x 46 x 25 cm. Rozměry se mohou lišit v závislosti na podmínkách leteckých společností.

Vlastnosti:

• – exkluzivní „soft drive“ systém: není třeba aretovat přední otočná kola, dokonce ani na nerovném terénuskládání,– rozložení a manipulace při jízdě pouze jednou rukou,– polohovatelná sedací část,– odnímatelné a omyvatelné textilie,– velmi lehký (pouze 6 kg) s popruhem přes rameno pro přenášení.
  • Kočárek BABYZEN YOYO je definitivně tou pravou volbou pro rodiče s dětmi na cestách. YOYO verze 0+:– poloha směrem k rodiči,– od narození,– sklopné měkké lůžko s 5bodovými bezpečnostními popruhy,– exkluzivní skládací stříška s 3 polohami nastavení,– včetně nánožníku a s podhlavníkem pro novorozence,– odnímatelná a omyvatelná textilie.
  • Kočárek je složen z:– YOYO rámu,– měkkého lůžka 0+,– textilní části 0+.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Dětské kočárky

Nejlepší kočár na cesty, pro mne.

• - lehký
    • - výborně ovladatelný
    • - perfektně skladný
    • - povedený design konstrukce

Konstrukce krásná, lehoučká, skladná, opravdu luxus!
    Bohužel jsem v rozpacích z celkového dojmu ze sedací části. Působí lacině. A nepohodlně. Zpracování textilií průměrné. Občas nějaká nit. Na první pohled, kočárek za pár tisíc z Číny. Chcete-li se přesvědčit, že kočárek hodnotu má, musíte dlouze jezdit, skládat, rozkládat, házet si ho přes rameno. V tom je perfektní a nemá konkurenci.