Babypoint Golf Junior Modrá 2017

Barva
béžové
Se zatáčecími koly

• , zakoupeno v KOCAREK.CZ

• podle návodu výrobce, kromě opatrného převážení dítěte po rovinkách bez hrbolů s ním nemůžete dělat prakticky nic, viz textová recenze

Je to můj první kočárek, který jsem kupoval i s návodem, ale docela mě překvapilo, že:
    - s kočárkem se nesmí jezdit po schodech (a jak to mají maminy řešit?)
    - kočárek se nesmí přenášet za madlo (což je první místo, za které borec vezme, když chce mamině pomoct do tramvaje)
    - kočárek se nesmí zvedat s dítětem (tak to už končí veškerá legrace, jak mají vlastně maminy nastupovat do MHD?)
    Nevím, jak ostatní děti, ale to naše po usednutí do kočárku usíná, takže mi neargumentujte, že děcko v tomto věku už chodí, takže těch pár schodů ujde samo. Neujde.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Lehký a skladny. Da se ridit i jednou rukou.
    • Trochu forova kolečka. Nejde dat do lehu. Nema polohovani nozicek. Malinký košík do ktereho se nic nevejde

Kdyby měl více pevnější kolečka a šel vic polozit byl by stoprocentní

6.5 kg
Průměr zadních kol
Průměr předních kol
Barva
béžové
Se zatáčecími koly

golfové hole hliníková konstrukce madélko, košík polohování zádové opěrky ověřeno testem - Státní zdravotní ústav a Strojírenský zkušební ústav rozměry: celkové rozměry rozl. d. 78, š. 48, v. 101 cm celkové rozměry slož. d. 111, š. 28,...

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v KOCAREK.CZ

- s kočárkem se nesmí jezdit po schodech (a jak to mají maminy řešit?)

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Lehký a skladny. Da se ridit i jednou rukou.

Kdyby měl více pevnější kolečka a šel vic polozit byl by stoprocentní