4Baby Rapid Premium tmavě šedý 2017

Barva
šedé
Se zatáčecími koly

• , zakoupeno v MůjAndílek.cz

• Z kočárkem jsem spokojená. Barva je hezká. Stříška je dostatečně velká. Doporučuji
  • , zakoupeno v kocarkyCZ

• Krásný, dobře ovladatelný,
    • kolečka vypadají, že moc nevydrží..ale uvidíme

hezký kočárek za dobrou cenu

• , zakoupeno v eBambino.cz

• Skladný kočárek, výškově nastavitelné madlo, extra velká stříška, která dítě ochrání jak před větrem, tak před sluncem, velký košík
    • Opěrka na nohy by mohla být širší.

Výborný kočárek za skvělou cenu.

7.92 kg

Jemná struktura materiálu

Nastavitelná rukojeť

Multifunkční a prodoloužená stříška

Kovová konstrukce

Plynule nastavitelná opěrka pomocí pásku až do polohy vleže

Nastavitelná opěrka nohou

Velký nákupní koš se snadným přístupem 5-ti bodové bezpečnostní pásy

Přední otočná kola s možností aretace

Odnímatelné madlo

Zateplený nánožník a pláštěnka

Držák nápoje

ROZMĚR KOL: 6,5' (16,5 cm)

• HMOTNOST: 7,92kg

• Dlouhá stříška s okýnkem
    • Kola
    • Rukojeť
    • Nelze ovládat jednou rukou
    • Nezvládá jízdu po kostkách, výmolech, nerovnostech
    • Po dvou týdnech rozvrzaná konstrukce

Kočárek jsme si vybrali, protože jsme sháněli menší a lehčí alternativu než byl sporťák z trojkombinace. Tyto golfky mám do města a na menší nákupy, na delší procházky bereme sporťák s nafukovacími koly.
    U toho kočárku mě ihned zaujalo zpracování textilních částí. Jsou z pěkné pevné látky, stříška je i podšitá, není to jen tenká vrstva látky. Tmavě šedá je moc pěkná a díky doplnění o prvky od Pinkie je pěkně holčičí, samotný kočárek je velmi univerzální, vhodný pro holčičky i kluky.
    Výhodou je rozhodně velký koš pod kočárkem. Bohužel u našeho kusu je rozbitý jeden nosný cvoček, takže koš nesmím přetěžovat, opravit to půjde asi těžko a posílat kvůli tomu kočárek na reklamaci se nám nechtělo.
    Ke kočárku je také teplý nánožník. Ten jsme bohužel museli hned záhy reklamovat, protože byl roztrhnutý a na jednom místě v něm byl zašitý suchý zip. Jinak je nánožník teplý, ale nakonec ho používat nebudeme, protože je moc těsný a dítě už se v kočárku nemůže vůbec hýbat.
    Velkým plusem je jednoduché polohování zad, které lze dát do třech poloh. Podnožku lze dát do dvou poloh. Je poměrně krátká a není vyztužená, nicméně nohy ve vodorovné poloze udrží.
    Velkou nevýhodou tohoto kočárku je zpracování kol. Pláště jsou z pevné pěny a moc se neopotřebují, občas se do nich chytí nějaký ten kamínek, ale to lze čekat. Horší je zpracování usazení kol. Kola se při jízdě hodně kejklají, bohužel ty levné plasty nevypadají, že by vydržely dlouho.
    Kočárek nezvládá jízdu na dlažebních kostkách, hrubém štěrku, polních cestách, stává se velice vratkým, může hrozit převrácení. Velice dobře jezdí po rovné ploše v obchodech, po moderních opravených chodnících, jemném štěrku, silnici. Minusem je nemožnost řízení kočárku jednou rukou v horším terénu, po rovině to jde dobře. Bohužel naše město má na náměstí dlažební kostky, v centru horší chodníky a tím pádem máme kočárek po dvou týdnech slyšitelně rozvrzaný. Škoda.
    Kočárek bych i přes četná negativa doporučila. Je levný, lehký, skladný a udělá parádu. Je vhodnější spíše na krátké procházky, do opravených měst, nebo klidně jako kočárek do auta na nákupy.

• , zakoupeno v kocarkyCZ

• Krásný, dobře ovladatelný,
    • kolečka vypadají, že moc nevydrží..ale uvidíme

hezký kočárek za dobrou cenu

• , zakoupeno v eBambino.cz

• Opěrka na nohy by mohla být širší.

Výborný kočárek za skvělou cenu.

• , zakoupeno v bambino

• Skladný, velký košík, dobře ovladatelný i ve městě po kostkách a různých výmolech, dlouhý, snadné polohování, dlouhá stříška. Moc pěkný kočárek i vzhledově.
    • Nejdou sundat všechny části, takže čištění bude asi náročnější.

Tento kočárek bych určitě doporučila. Pro mě je to super kočárek do města.