Chicco Multiway Evo s madlem Cyclamen 2013

• Otočná kolečka
    • Snadný na údržbu
    • Zateplený nánožník v barvě kočárku
    • Stříška by mohla být pevnější, ale neberu to jako mínus

S kočárkem jsem velice spokojená.Krásně se s ním jezdí a jednoduše se zabrzdí. Určitě bych ho doporučila i ostatním maminkám. Díky zaceleným kolečkům se Vám dovnitř nedostanou žádné nečistoty.

Dobrý

8 kg
S odpružením
Typ kol
plastová
Se zatáčecími koly
Nosnost
15 kg

Golfáče Multiway mají větší plastová kola (18 cm) s možností aretace, jsou velice praktické a jednoduché na manipulaci. Pro ještě větší pohodlí dítěte jsou opěrky zad nastavitelné až do 5 pozic a opěrky nohou až do 2 poloh. Pro bezpečnost dítěte jsou vybaveny 5ti bodovým bezpečnostním pásem a ochranným madlem před dítě. Kočárek má pohodlné pěnové rukojeti, sklápěcí boudu s odnímatelnou zadní částí s průhledem a slunečním kšiltem. Prodyšné polstrování pod hlavičkou je odnímatelné. Golfáče se jednoduše skládají a obsahují madlo na přenášení.
Standardní výbava:* nánožník v barvě kočárku* nákupní košík* pláštěnka* držák na lahve* madlo - ochranný oblouk před dítě

Výška: 108 cm
Šířka: 54 cm
Délka: 85 cm
Váha: 8 kg
Rozměry po složení: výška 110 cm, délka 34 cm
Celková garantovaná nosnost: 15 kg

• lehce ovladatelný
    • opěrku zad lze sklopit až do lehu
    • jede bez potíží i v terénu
    • stabilní pevná konstrukce
    • skladný
    • za dobrou cenu

S kočárkem jsem maximálně spokojená. Lehký, stabilní, krásně ovladatelný, skladný a příjemně se s ním jede i v terénu. Mimčo se v něm bez problému vyspinká, je hodně prostorný. Stříška krásně cloní proti slunci. Jedinou malinkou výhradu mám, že jsou zadní kolečka více u sebe, občas při chůzi o ně zavadím. Ale jinak je to super kočárek a za fajn cenu. Rozhodně doporučuji.

• krásný kočárek

• Zateplený nánožník v barvě kočárku
    • Stříška by mohla být pevnější, ale neberu to jako mínus

Dobrý

• větší kola,všechny odpružená
    • středy kol plné-snadněji se udržuje,pokud je bláto.nečistoty se nedostávají do koleček
    • prostorný
    • pěkná barva
    • velká bouda
    • velké okénko s uv filtrem
    • teplý nánožník
    • materiál
    • design
    • madlo by mohlo být z omyvatelného mariálu
    • po složení je dost velký,takže musím ještě sundat kolečka,když ho chci dát do kufru
    • malý košík,ale u kterých golfek je větší
    • brzda

Kočárek jsem vybírala hlavně na cesty a chtěla jsem aby byl schopný při našich výletech zdolat i lesní cesty apod.
    4 kola všechny 4 zdvojená mi přijdou,že by mohl kočárek něco vydržet.
    V terénu jsem zatím nevyzkoušela,ale jinak se mi krásně ovládá.Zvládnu to i jednou rukou.
    Brzda se pokaždý nezacvakne.Někdy se musí došlápnout i na druhé straně.
    Bouda je opravdu dost velká a okénko je super.Na dítko je krásně vidět.
    Nánožník se mi moc líbí.Obzvlášť na jaro a podzim plní funci slabého fusaku.Stačí dát do kočárku teplou podložku.Ze spodu je omyvatelný,takže ho při zacákání nemusím hned prát.
    Materiál je docela silný.Žádr slabý hadr,takže si myslím,že ani nějak neprofoukne.Kočárek se tak dá použít nejenom na léto.
    Řekla bych,že kvalita odpovídá ceně.
    Uvidíme,jak budem spokojeni po delším užívání a golfky vydrží.

• snadné skládání
    • prostorné ležení
    • polohovací zádová opěrka i opěrka na nohy
    • UV filtr v boudě
    • odpružená kolečka
    • moc nedrží bouda
    • nedrží pěna na madlech
    • pro praní je nutné části kočárku odšroubovat, ale to jde pohodlně

Za slušnou cenu skvělá kvalita

• , zakoupeno v BABY-CAR

Měla jsem možnost vyzkoušet ještě typ Liteway a nakonec zvolila typ Multiway Evo - větší kolečka všechny 4 zdvojená mi přišli mnohem lepší pro jízdu než u druhého typu, který jsem měla možnost vyzkoušet a na jízdě to bylo znát.

Určitě bych doporučila, pro ty kteří nechtějí do golfek investovat větší sumu tak toto je dobrá volba.
    Samozdřejmě, že si člověk musí uvědomit, že kolečka jsou plastová a není to takový komfort jako sporťák s gumovými kolečky.

• Velká odpružená kola,které mjaí málokteré golfky
    • Všude nápis Chicco

Na to,že to jsou golfky,jsou dost kvalitní.moc krásná barvička :)