Caretero Alfa Lavenda 2016

• Lehký
    • rychle a snadno rozložený i složený
    • vejde se všude
    • super na léto

Potřebovali jsme lehký,pěkný a levný golfky na léto a na dovolenou (hlavně do letadla). K letnímu použití a na nákupy naprosto dostačující. Jsme s ním spokojeni. Splnil vše,co jsme očekávali.

• , zakoupeno v Ondrášek

funkční, lehký, praktický, cenově velmi přijatelný

• Lehkost
    • Skladnost
    • Kolečka jsou gumová, nerachotí po chodníku
    • Popruh na přenášení
    • Madlo, dítko se z kočárku blbě vyndavá, ale to není noc co by vadilo v užívání
    • Berany, ale v téhle cenové relaci jsem nenašla spojenou rukojeť, tak že mi to až zas tak nevadí, alel blbě se to ovládá jednou rukou .

Kočárek po praktické stránce bezvadný, hodně muziky za málo peněz. Pro prcka který se chce jen popovézt úplně ideální :) .

Typ
golfové
Se zatáčecími koly
Modelový rok
2016

Praktický golfový kočárek CARETERO Alfa 2016.Charakteristika:- určeno pro děti od 6 měsíců (do 15 kg)- ultralehká konstrukce- velice kvalitní materiály, díky čemuž kočárek odolává vnějším vlivům- kompaktní rozměry po složení umožňují snadné přenášení a přepravu- intuitivní systém skládání s blokací- pohodlná opěrka zad s integrovaným polštářkem- kvalitní pěnové rukojeti- plynulá regulace opěradla- přední dvojitá otočná kolečka o průměru 15 cm s možností blokace otáčení- zadní dvojitá kolečka o průměru 15 cm s nezávislými brzdami- praktický koš na nákupy- 5-bodové bezpečnostní pásy s měkkými chrániči- odnímatelné madlo- velká skládací stříška s okýnkem- praktický pásek na přenášení- v souladu s normou EN 1888SKLADEM

• Lehký
    • rychle a snadno rozložený i složený