Camarelo Art Limited Art25 2015

Kompatibilní s autosedačkou
    Typ kol
    nafukovací gumová

Kombinovaný kočík Camarelo Art :

V cene kočíka : podvozok , hlboká korba , športová nadstavba , nánožníky ( na hlbokú korbu , na športové nadstavbu ) , taška na rukoväť , pláštenka a moskytiera .

Štvorkolesový kočík v modernom dizajne s hlbokou vaničkou , športovou častou , možnosťou nasadenia autosedačky na konštrukciu . Hlboká vanička je vhodná od prvých dní života dieťaťa do 6 mesiacov , športová časť potom od 6 mesiacov do 3 rokov dieťaťa. Kočík je bezpečný , priestranný , jednoduchá manipulácia , moderný design s bohatou výbavou .Hlboká vanička a taška na rukoväť sú zdobené koženkou . hliníková konštrukcia s hmotnosťou 4,6 kgpriestranná hlboká plastová vaničkapolohovanie chrbátika v hlbokej vaničkepláštenkamoskytiérataška na rukoväťsamostatný nánožník a strieška na hlbokú aj športovú verziupolohovanie chrbtovej opierky do úplného ľahu a sedu - 3 polohypolohovanie nožičiek u športovej verziešportová časť - možno nasadiť v smere aj proti smeru jazdypraktický nákupný košíkvýškovo nastaviteľná rukoväťnafukovacie kolesácentrálna brzdanastaviteľné odpruženie kolies5 - bodové bezpečnostné pásyodvetranie striešky pri hlbokej aj športovej verziemožnosť dokúpenia autosedačky vo farbe poťahu kočíka - je dodávaná s adaptérmi umožňujúci nasadenie autosedačky na konštrukciu kočíkapomocou adaptérov je možné pripevniť na podvozok taktiež autosedačky Maxi - Cosi hmotnosť :- športová časť : 4,3 kg- konštrukcie bez kolies : 4,9 kg- hlboká vanička : 4,1 kg

3zákazníci nedoporučují produkt

• vzhled
      • hluboká korba
      • velká stříška
      • malý úložný prostor pod kočárem
      • polohování sportovní verze nejde do úplného sedu
      • při otočení po směru jízdy nestabilní
      • přebalovací taška se trhá na kočáru při chůzi překáží

.Hluboká korba je perfektní tu mohu doporučit ale co se týče sportovní verze tak ta mě zklamala.Při představě že bych měla používat ještě dva roky tak raději kupuji jiný sporťák.

• Vyjeli jsme s ním jakýkoliv terén.
      • Těžký, nelícuje ochranný fusak na sporťák...nejde zapnout do druků..je příliš úzký a naopak je zbytečně dlouhý..prostě lajdácky šité... Největší problém vyvážení kočárku! Převažuje se dozadu a dokonce mi již jednou v buse spadl i s dítětem nazad a to opravdu nikomu nepřeju zažít!!!

Zvláštní, jak mohou být rozporuplné názory na stejný kočár. Někdo píše malá korbička, naopak, s velikostí jsme byli velice spokojeni. Dále píšete lehký..??? tak asi záleží s čím srovnáváte. Pro mě tedy těžký jako prase.Nevětší průšvih je však sporťák... Celkově nedoporučuji,....

• Lehky, super se ovlada, u hluboke korby super vychytavky na strisce (okynko, sitka, prodlouzeni strechy), zvladne i vetsi teren, dobre se rozklada, pekne odpruzeny, oproti jinym modernim kocarkum velka hluboka korbicka
      • Sportak zatim nevyuzit,tak nevim
      • Taska je nekvalitni a po trech mesicich se uz trha

Zatim jsem spokojena, pouzivam tri mesice

• vzhled,lehký,dobře ovladatelný,hluboka korba, je polohovací, snadno se skláda na cesty,jde otáčet po směru i proti směru jízdy,cena
      • u přebalovací tašky se vyvlékají ucha,malý ukládací prostor pod kočárkem,

Za ty peníze super kočárek jde k tomu dokoupit vajíčko s adaptéry a přidělat na konstrukci.Kočárek používám půl roku a zatím jsem spokojená .

• Asi tak vzhled...
      • Hluboká korba je poměrně malá a malý se nám v ní potil, vždy bylo dno korbičky úplně orosené.
      • Sportovní korba má sice 4 polohy, ale chybí jaksi poloha sedu, jsou tam polohy spíš něco mezi lehem a sedem. Dítě špatně vidí z kočárku. Špatné polohování u této korby, šlo hodně těžko a padalo nám to pořád dolů. Nánožník hodně špatně řešen, pokud nejsou nohy úplně dole.
      • Měli jsme rozbitou brzdu.
      • Přední kolečko začalo po pár měsících "rachtat".
      • Zadní kolečko šlo do osmice - reklamace neuznaná, prý to způsobilo přefouknutí kola...

Už bych jej nekoupila, jsou to holt polský krámy...

• Kočárek je prostorný, lehký a krásně se ovládá. Barva je luxusní.
      • Po 3.měsíčním používání se rozbila přední kolečka (kmitala) a rozbila se nám na kočárku brzda.

S kočárkem jsme spokojení až na ta kolečka a brzdu. Super je polohování zádíček v hlubokém kočárku. Úložný prostor pod kočárkem by mohl být větší. Problémy jsme měli s reklamací v jednom brněnském obchodě. To bylo asi největší negativum.