Britax B-Motion 4 Neon černý 2015

Se zatáčecími koly

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

spokojenost

• , zakoupeno v NěmeckéAutosedačky.cz

Jednoduchá manipulace. Ideální na cestování.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• lehkost
    • perfektní říditelnost
    • prostornost
    • přední kolečka zadrhávají o sebe...

moc se mi líbil už na obrázku a také na doporučení známých.Doporučila bych určitě,je perfektní...to se zase jednou něco opravdu povedlo !!

10.5 kg
nafukovací gumová
Barva
černé
Se zatáčecími koly

Mechanismus snadného skládání jednou rukou s automatickým zámkem sklápění a kompaktními velikostmi po sklopení
Vzduchem plněné pryžové pneumatiky
5-bodový bezpečnostní pás s výškově nastavitelnými ramenními pásy
Vhodné od narození do 17 kg
Odnímatelné adaptéry CLICK & GO® usnadňují vytvoření cestovního systému
Lehký hliníkový podvozek
Výškově nastavitelná rukojeť
Aretovací otočná přední kola
Několik naklápěcích poloh včetně úplného lehu pro novorozence
Zabudované tlumení pro hladkou jízdu
Pneumatiky odolné proti proražení
Včetně opěrné tyče
Pohodlná měkce polstrovaná rukojeť
Kvalitní zadní odpružení pro plynulou jízdu
Automatický zámek podvozku
Odnímatelná, nepromokavá boudička se síťovým panelem
Velká odkládací kapsa ve stříšce
Prostorný košík
Kolečka s rychlým upínáním pro kompaktnější skládání

Záruka 2 roky.

• Poměr cena - kvalita
    • Německý výrobce
    • Vzhled, kvalitní zpracování
    • Dobrá ovladatelnost i v horším terénu
    • Polohování zad (chce to cvik)
    • Prostorný sporťák
    • Dobře se skládá
    • Malá korbička, trochu se viklá
    • Bez polohování nožiček
    • Šisne se černá střecha u sporťáku
    • Reznou kovové části

Dobrá cena kvalita, my jsme s kočárkem spokojení i přes pár nedostatků. Nyní je v prodeji kočárek PLUS, který nedostatky kompenzuje.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

spokojenost

• snadné rozkládání, skládání (důvod, proč jsem ho kupovala)
    • lehký
    • úzký (oproti X-Landeru, který se nám nevešel do výtahu, bohužel)
    • snadné čištění, kromě kol (lité vnitřky se udržují čisté velice špatně kvůli ostrým hranám)
    • vzhledově hezký
    • chybí polohování nožiček
    • při roztažení stříšky na maximum je prostřední díl průsvitný, takže na slunci nepoužitelné (musí se dokupovat kryt od šikovných švadlenek)
    • přední kolečka se o sebe zasekávají při krátkých pohybech vpřed/vzad
    • přední kolečka jsou do terénu moc malá, nezvládnou např. park/les s hrubou cestou
    • není ovladatelný jednou rukou, těžko se s ním jezdí (opět ve srovnání s X-Landerem)
    • nuzný nánožník pro sporťák (bez zipu, připevňuje se jen na 4 místech pomocí suchých zipů)

Jsem spokojená kvůli skladnosti a lehkosti kočárku. Pokud bych nebyla limitovaná rozměry auta, výtahu apod., mohla bych si vybrat jiný, pohodlnější.

• jednoduché skládání, možnost otočit se téměř na místě, pérování - malé, ale efektivně tlumí nárazy, nerovnosti terénu... (narozdíl od jiných kočárků, kde se dítě klepe, když jedete po chodníku, tady leží klidně a nelítá ze strany na stranu), možnost zajištění koleček v poloze rovně, vše jde sundat a vyprat, jednoduchá údržba...

kočárek jsme dostali od sestřenky, po dvou dětech a vše je pořád jako nové, jsme třetí a už ho používáme 4 měsíce, máme pouze verzi sporťáku a všechny tři děti v něm byly od narození...nebyl problém ani v zimě i přesto, že měli děti necelý měsíc a venku mrzlo...pokud chcete kočárek řídit jednou rukou a chcete aby jel bez problémů rovně na předních kolečkách stačí jednoduchým pohybem tyto kolečka zajistit, jinak se dá ovládat jednou rukou i bez zajištění, je to pouze o zvyku...

• , zakoupeno v NěmeckéAutosedačky.cz

Jednoduchá manipulace. Ideální na cestování.

• Vypadá hezky, VaV kočárky
    • -řídit jednou rukou nelze
    • -na procházce vypadáte jak napití protože kočárek jede
    • z jedné strany na druhou, aretace není dostatečná a kolečka se blokují.
    • -přední kolečka naprostá katastrofa
    • -přední naklápěcí madlo má vůli a není pevné
    • -neustálé kopání do koleček
    • -černá stříška se po 1/2 roce šisuje a jsou na ní nějaké fleky
    • -korba se v redukcích celá třepe a dítě se převažuje trochu hlavou dole
    • -odpružení - legrace žádné není
    • -křížení konstrukce volné
    • -po 4 měsících používaní kočárek celý vrže
    • -to jsme nenamontovali ještě sporťák, ale po přečtení dalších
    • recenzí kočárek raději prodáme.
    • -po odbrzdění nutno kočárek zatáhnout dozadu a pak lze pokra
    • čovat v jízdě v před, ze začátku to nedělalo.
    • -vítěz testu, nějak nechápu, co testovali za kus, za nás absolutní zklamání.

nedoporučujeme

• Pluska vynechám, protože mínuska převažujou
    • Zpracování kočárku se mi nezdá zrovna dobré, plast, plast, všude plast. Všechno se prohýbá a nepůsobí pevně
    • Skládání by mohlo být vyřešeno daleko lépe, ne nějakým táhlem
    • Popruhy a upevnění dítěte se mi zdá jako velmi lagricové, celý zadek se pohybuje při naklánění dítěte
    • Po čase se vychodilo a prasklo přední uložení kol, osa kol se natočila směrem dovnitř a je nemožné s kočárem zatáčet, jde to velmi špatně. Je to prostě jak foťák na jedno použití. Nafotíš jeden film a vyhodíš... Problém nastává, když máte v plánu další dítě.

Jsou i lepší

• dobré jízdní vlastnosti
    • polohování zad
    • chybí polohování nožiček
    • opěrka zad se prohýbá
    • sporťák nelze dát do úplného sedu
    • velmi otevřená hluboká korba
    • hluboká korba se příliš kývá
    • sporťák nelze připevnit proti směru jízdy

Kočárek jsme si vybrali na základě dobrých recenzí na internetu a také kvůli prvenství v dTestu. Nyní můžu říct, že mě tento kočárek velice zklamal a nikdy víc bych si ho nepořídila. Hluboká korba je opravdu jen taková základní, dle mého názoru je velmi otevřená a fouká do ní. Hluboká korba se na konstrukci kývá, takže miminko jakoby spadává hlavou níž.
    Co se týče sporťáku, nechápu jak si ho někdo může vychvalovat.Jako první mínus bych zmínila nemožnost polohovat nožičky. Polohování zad je dost fórově řešeno stahovacím páskem. Opěrka zad se časem začala pod dítětem prohýbat. Sporťák také nelze dát do úplného sedu což je velký problém pokud se sporťákem začínáte a dítě vám ještě úplně samo nesedí. Nelze dát proti směru jízdy.Jediné plus, které bych opravdu vyzdvihla je jeho nízká váha a dobré jízdní vlastnosti. Jinak snad nic. Za mě velké zklamání.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• lehkost
    • perfektní říditelnost
    • prostornost
    • přední kolečka zadrhávají o sebe...

• Design, Skladnost a hlavně skládání

doporučuji jsem spokojená i manžel