Britax B-Motion 3 Neon černý 2015

Barva
černé
Se zatáčecími koly

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Skladný, výborně ovladatelný, velký koš pod kočárem, plynulá jízda díky odpružení.

celková spokojenost

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Kočárek se lehce ovládá a jednoduše skládá.
    • Rukojeť je polohovatelná, což je velká výhoda.
    • Synovi se v něm opravdu líbí, takže za mě spokojenost!!
    • Proti bych viděla jen to, že nemá polohování nožiček.
    • A také síťka ve stříšce po jejím sklopení není zcela praktická...myslím, že úplné sklopení stříšky člověk využije buď v případě, že nechce aby na dítě svítilo sluníčko, a nebo aby na něj pršelo - v obou těchto případech si moc nepomůžete, protože přes síťku slunce svítí, a v případě deště by na dítě pršelo. Takže tohle vidím jako mínus, ale samozřejmě i to se dá řešit, takže spíše je to detail.

Celkově jsem s tímto kočárkem spokojená. Lehké zápory sice má, ale všechny se dají řešit. Takže za mě rozhodně doporučuji :)

• , zakoupeno v Delfinek

• Jeden den jsem se ucila ho ridit.(najezdy na obrubniky a zataceni
    • Lehký
    • Skladný
    • Snad jen po slozeni se umaze madlo- vyreseno navlekem na predni kolecko.

Naprosta spokojenost. Nejlepsi kocarek za skvelou cenu. Poridila jsem si hlubokou korbicku a ovladatelnost je trosku slozitejsi ale po trose cviku paradni.

Typ
Barva
černé
Se zatáčecími koly

Kočárek BRITAX RÖMER B-Motion 3

DÁREK: Univerzální nánožník BRITAX pro kočárky BRITAX B-Motion a B-Agile (po dohodě je možné vyměnit dárek za jiné zboží z našeho e-shopu)

B-MOTION Všestrannost, pohodlí a plynulá jízda pro vaše dítě.

B-MOTION je lehký kočárek s jednoduchým skládacím mechanismem jednou rukou a výškově nastavitelnou rukojetí – to vše pro váš snazší život.

Kvalitní zadní odpružení zaručuje vašemu dítěti plynulou jízdu a díky gumovým kolům plněným vzduchem si poradíte v jakémkoliv terénu.

Odnímatelné adaptéry CLICK & GO® umožňují upevnit přenosnou autosedačku BABY-SAFE, BABY-SAFE Sleeper nebo hlubokou vaničku přímo na podvozek kočárku, a vytvořit tak ideální cestovní systém.

Kočárek B-MOTION je také vybaven sedadlem s několika naklápěcími polohami včetně polohy v úplném lehu, která je nezbytná pro novorozence. Mechanismus snadného skládání jednou rukou s automatickým zámkem sklápění a kompaktními velikostmi po sklopení.

V bodech : vzduchem plněné pryžové pneumatiky 5-bodový bezpečnostní pás s výškově nastavitelnými ramenními pásy vhodné od narození do 17 kg. odnímatelné adaptéry CLICK & GO® usnadňují vytvoření cestovního systému Lehký hliníkový podvozek výškově nastavitelná rukojeť aretovací otočné přední dvojkolokolo několik naklápěcích poloh včetně úplného lehu pro novorozence zabudované tlumení pro hladkou jízdu pneumatiky odolné proti proražení včetně opěrné tyče pohodlná měkce polstrovaná rukojeť kvalitní zadní odpružení pro plynulou jízdu automatický zámek podvozku odnímatelná, nepromokavá boudička se síťovým panelem velká odkládací kapsa ve stříšce prostorný košík Kolečka s rychlým upínáním pro kompaktnější skládání

K dokoupení : přebalovací taška na kočárek VIZ DOPLŇKY KE KOČÁRKŮM hluboká korba na miminko VIZ DOPLŇKY KE KOČÁRKŮM přenosná taška na miminko VIZ DOPLŇKY KE KOČÁRKŮM originální fusak VIZ DOPLŇKY KE KOČÁRKŮM originální pláštěnka na kočárek VIZ DOPLŇKY KE KOČÁRKŮM organizér na kočárek VIZ DOPLŇKY KE KOČÁRKŮM nánožník na kočárek VIZ DOPLŇKY KE KOČÁRKŮM autosedačka Römer Baby Safe plus SHR VIZ AUTOSEDAČKY 0-13 kg

• Ovladatelnost
    • Váha sporťáku
    • Kombinace golfek/sporťáku
    • Skládání ven - umaže se

Tento kočárek jsem si vybrala u prvního dítěte jako doplněk k těžkotonážnímu sporťáku z trojkombinace. Bohužel se mi tehdy cena zdála vysoká, tak jsem pořídila jen obyčejné golfky do auta. Zanedlouho potom i druhý sporťák. U druhého dítěte mi to nedalo a po korbě jsem si rovnou pořídila tento kočárek bazarový a od prvního dne super! Velmi jsme litovala, že jsem si ho nepořídila už u prvního dítěte. U druhého by byl už doma jen jeden kočárek, a to tento. Takhle jsme měli doma kočárky 4, postupně šly z domu a zůstal jen tento (plus golfky stále uložené v autě). kdybych ale neměla goflky už koupené, nejsou potřeba. Tento kočáek je krásně skladný i do auta.

celková spokojenost

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Kočárek se lehce ovládá a jednoduše skládá.
    • Rukojeť je polohovatelná, což je velká výhoda.
    • Synovi se v něm opravdu líbí, takže za mě spokojenost!!
    • Proti bych viděla jen to, že nemá polohování nožiček.

• Úžasný kočárek,jak do města,tak do terénu.
    • Skvěle se ovláda i jednou rukou.
    • Super odpružený.
    • Košík menší,ale na menší nákup stačí.
    • Jen ta brzda chybí,jinak dokonalý.

Kočárek mám asi měsíc a díky rovnému polohování zad vozím syna už od třech měsíců.
    Skvěle se ovládá jednou rukou,vhodný do města a vyzkoušeno i v horším terénu a na sněhu.
    Košík menší,ale dostačující.
    Chybí brzda..

• Dobry kocarek spousta mista,
    • Neda se ridit jednou rukou porad nekam zataci problem za deste. Nestabilni.

Ale doposud nejlepsi,jinac supr nevze konstrokce ok.

• , zakoupeno v Delfinek

• Jeden den jsem se ucila ho ridit.(najezdy na obrubniky a zataceni
    • Lehký
    • Skladný
    • Snad jen po slozeni se umaze madlo- vyreseno navlekem na predni kolecko.

• , zakoupeno v Babyplaza.cz

• skvěle ovladatelný
    • perfektní odpružení a zvládání terénu
    • malý a lehce amnévrovatelný i v nákupním centru
    • je komunita maminek, které na něj dělají doplňky za rozumné ceny s obrovskou přidanou hodnotou
    • snadno se skládá
    • hroooooozně malý košík
    • nemá brzdu... ale to bych za tu cenu chtěl asi moc :-)
    • skládá se ven, takže po složení je vnitřek kočárku venku - pokud pokládáte do špinavého kufru i s fusakem, tak se fusak zasviní

Výborná trojkolka do města i do terénu - odpružené všechny kola, skvěle ovladatelná. Jedinou výraznejší nevýhodou je nedostatek úložných prostor.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Lehký kočárek, super se polohuje, naprosto parádně se s ním jezdí i v terénu.
    • Upevnování nánožníku bych trošku vylepšila

Výborný kočárek, doporučuji.

• snadné ovládání
    • dobrý i v terénu
    • pohodlný
    • stříška lze prodloužit
    • snadné skládání a rozkládání
    • skvělá kapsa na ukládání drobností
    • horší přístup do košíku
    • pláštěnka nemá okénko, využívám pláštěnku z jiného kočáru

Výborný sportovní kočárek. Syn je v něm maximálně spokojený.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Skvělá ovladatelnost
    • Jednoduché skládání
    • Bezvadný do terénu
    • Nánožník je universál, hůře se upíná na tříkolku
    • Pláštěnka bez okénka

Velmi povedený kočárek, jsem naprosto spokojená s ovladatelností i jednoduchým systémem skládání. Polohování bez problémů, prostornost pro dítě dostatečná. Doporučuji ho všem i těm, kteří hledají kočárek do terénu.