Baby Jogger City Elite černý 2015

Barva
černé
Se zatáčecími koly

• , zakoupeno v Kašpárek baby

• Široký rozměr kol a celkově podvozku, takže se nemusím bát, že si mi kočárek při sportu, nebo venčení psa převrátí.
    • Nejskvělejší skládání kočárku sporťáku jedním úchopem je složen ve vteřině.
    • Velmi snadno ovladatelný, troufla bych si říct malíčkem jedné ruky - samozřejmě na rovném povrchu. :)
    • Spoustu vychytávek, větrací otvory na magnery, odepínání veškerých součástí na druky, brzda u rukojeti, odvětrávání ve spodku korbičky, dlouhá stříška sporťáku, takže na mimčo nesvítí, ani neprší.
    • Mohli by nabízet více barevných kombinací.

Kočárek doporučuji vysokým lidem jako jsme my s manželem. Já 184cm, manžel 198cm.
    Výborný pro sportovně založené rodiče, na běhání, na brusle, se psem i do terénu.
    Bála jsem se 3 koleček, ale nemohu si vynachválit, výborná stabilita, přední kolečko lze zaaretovat.
    Cena mi přijde adekvátní k jeho kvalitě provedení.
    Doporučuji i jako vyloženě městský kočárek.

Typ
Průměr předních kol
Barva
černé
Se zatáčecími koly

Barvy na poptání budou dostupné v polovině července 2016.

Kočárek City Elite je velmi praktickou tříkolkou, velmi dobře ovladatelnou s velkými nafukovacími koly.  Unikátní systém skládání nenajdete na žádném jiném kočárku, je firmou Baby Jogger patentován. Kočárek je kompatibilní s autosedačkami: Peg Perego, Britax, Maxi Cosi, Graco, Chicco, Romer a Evenflo.

Charakteristika:

Ruční brzda

Odpružené otočné přední kolo s možností automatické aretace

Nafukovací, snadno odnímatelná kola na kuličkových ložiscích

Přední kolo a zadní kola – průměr 30 cm

Velká polohovací stříška s okénky a magneticky uzavíracími větracími otvory

Polohovací rukojeť

Doplňkový tác pro rodiče s úschovnými místy

Nastavitelné 5-bodové bezpečnostní pásy s výstelkami

Velký nákupní koš

Kapsa na drobnosti

Pásek zajišťující kočárek ve složeném stavu a chrání před náhodným rozložením kočárku během přepravy

Hlavní výhody:

Unikátní systém skládání kočárku – PATENT BABY JOGGER

Polohovatelný měkký sedák rozložitelný naležato

Větrané opěradlo v poloze naležato

Možnost upevnění madla, adaptéru a jiných doplňků

• , zakoupeno v Kašpárek baby

• Nejskvělejší skládání kočárku sporťáku jedním úchopem je složen ve vteřině.
    • Mohli by nabízet více barevných kombinací.

Cena mi přijde adekvátní k jeho kvalitě provedení.
    Doporučuji i jako vyloženě městský kočárek.

• Vysoké madlo pro vysoké rodiče (i 2metroveho může )
    • Kvalitní, odolný, skladný, bezporuchový, bezpečný, vše lze vyprat, praktické řešení, velká stříška chránící před sluncem,
    • Uvítala bych větší koš pod kočárkem, ale chápu, že u tříkolky to není úplně možné.

Hledala jsem kočárek s opravdu vysokým madlem. Mám 183 a manžel 200cm a oba jsme spokojení. Kočárek je kvalitně zpracován, vydrží i naše občas neomalene zacházení, věčně skládání a vykládání z auta a do auta. Lehce se ovládá jednou rukou, u madla odkládací kapsa na drobnosti.
    Ve městě luxusní pojezd, v terénu obstojný.
    S kočárkem jsem chodila behat. Bez problémů.
    Vozim v kočáře druhé dítě (někdy obě děti najednou)
    Skvělá veliká stříška..při slabším dešti netřeba vytahovat pláštěnku...při slunci dostatečně stíní.

Nejlepší kočárek! Mohu doporučit všem ( i těm, co se obávají tříkolky)
    Zvláště vyšším rodičům mohu vřele doporučit! (Výška madla 130 cm v pohodě)

• Užasný kočárek, perfektně se s ním manipuluje a dá se ovládat jednou rukou. Je lehký, perfektně skladný (když jsme jeli na dovolenou a známí se nám koukli do kufru, tak zkonstatovali že jsme kočárek zapomněli doma :-) ). Používala jsem i v kombinaci s korbičkou deluxe a taky dobrý, jen tím že to je neodpružené tak nevím jestli to bylo pro mimčo pohodlné. Ale sporták, jednoznačne perfektní, ani se nedá srovnat s například Britaxem..