4Baby Guido fialový 2015

Barva
fialové
Se zatáčecími koly

• , zakoupeno v Megashop-Praha.cz

• Super cena i kvalita. Kočárek už mám rok a nemůžu si na něj zatím stěžovat. Měli jsme ho sebou i v Tatrách a i po túrách v náročném terénu pořád bez chyby. Teď jsem stejný objednala pro sestru a ta si ho také pochvaluje
    • Jedinou výtku mám k polohovacímu pásku,obcas se zasekne.

Kočárek doporučuji.

• , zakoupeno v eAndílek.cz

• Skladný, lehký, pohodlný
    • Pláštěnka na kočárek není součástí balení

S ohledem na cenu kočárku mu nelze nic vytknout. Já jsem s ním spokojena, jen mě mrzí, že součástí základní výbavy není pláštěnka na kočár, která se musí dokoupit. Pláštěnka je sice levná, ale nedošlo mi, že jí musím přikoupit a tak jí musím objednat zvlášt a s novým poštovným... Pokud bych na kočáru něco měnila, byla by to trochu jiná kolečka a kvalitnější poutka na přidělání fusaku ke kočárku.

• , zakoupeno v Ájashop

• Prostor
    • Manipulace
    • Vzhled
    • Kvalita koleček
    • Nemožnost prodloužit zapínání
    • Polohovací systém

Za tu cenu je to více než dobrý kočárek. Snadno se sestaví dohromady, snadno se složí, má velice pěkný vzhled. S aretací se kočárek snadno ovládá, když se vypne je to o poznání horší. Položení dítka do lehu není úplně snadné, ale s trochou cviku to jde. Horší je, že když dítě leží a zároveň má zapnuté bezpečnostní pásy, tak je v kočárku dost natěsno. Spodní pás nejde povolit a dítě tak tlačí mezi nohama a zároveň napíná látku kočárku, takže je jen otázka času, než se protrhne. Ovládání bezpečnostních pásů je snadné a pokud se správně nastaví, tak díte v sedě nijak netlačí. Trochu mi vadí, že kočárek nelze dát úplně do sedu, ale větší dítko se bez problémů posadí, akorát nemá pevnou oporu zad, takže když se opře, padne do takového pololehu. Košík pod kočárem je dostatečně velký, ale asi bych do něj měla obavu dát těžší věci, na to je zavěšen dost lehce. Dá se do něj dostat, i když dítě leží. Kapsa a "polička" na madle jsou velkým plusem. Kolečka jsou pogumovaná, na nerovnám povrchu trochu rachtají. Taky se s ním docela těžce přejíždí kostky, kořeny apod. I když to bych dala za vinu aretaci koleček. Brzda je skvělá. Kočárek je prostorný, dítě v něm pohodlně sedí, nijak se nemačká. Celkově má kočárek víc plusů než mínusů, teď záleží jen jak dlouho vydrží.

Typ
golfové
7.92 kg
S odpružením
Barva
fialové
Se zatáčecími koly

Velmi oblíbený lehký sportovní kočárek s kovovou konstrukcí, v lehce pozměněné podobě prodávaný již 3. sezónu - DOPORUČUJEME! Kvalitní kočárek (prakticky žádné reklamace) za překvapivě příjemnou cenu!

POPIS:

• Plynulé nastavení opěradla pomocí pásku až do polohy vleže
  • Nastavitelný podnožník
  • Velký nákupní koš se zesíleným dnem
  • 5-ti bodové bezpečnostní pásy
  • Přední otočná kola s aretací
  • Přední i zadní odpružení

Rozměry sedáku 36/30/47 cm

Hmotnost 7,92 kg

Rozměry kol: 16,5 cm

• , zakoupeno v Megashop-Praha.cz

• Jedinou výtku mám k polohovacímu pásku,obcas se zasekne.

Kočárek doporučuji.

• , zakoupeno v eAndílek.cz

• Skladný, lehký, pohodlný
    • Pláštěnka na kočárek není součástí balení

• - lehký
    • - snadno se skládá i bez manuálu
    • - veškeré části omyvatelné
    • - háček na kabelku
    • - prostorný košík pod kočárkem
    • - barva jiná
    • - pásek na polohování
    • - madlo se nedá polohovat
    • - bez pláštěnky

Kupovala jsem béžový, no, přijde mi spíš hnědý :-D ale to není nic, co by ovlivnilo funkčnost. Je lehký, skladný, lehce se dá dohromady. Líbí se mi že se složí kompletně i se všemi přidanými věcmi (madlo u dítěte nebo pultík), člověk to nemusí nejdříve odmontovat, což je fajn.
    Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží pásek, kterým se polohuje sedadlo.
    Látka je celo omyvatelná, na stříšce je okénko pro kontrolu dítěte.
    Madlo kočárku se nedá přizpůsobovat, což jsem byla zvyklá u našeho prvního. Jsem celkem vysoká, takže u mě je to spíše o zvyku, ale pro menší postavy to může být nepohodlné.
    A hodně mě potěšil háček na kabelku, který je součástí konstrukce. A košík pod kočárkem je velmi prostorný, což se hodí vždy.

• , zakoupeno v Ájashop

• Prostor
    • Manipulace
    • Vzhled
    • Kvalita koleček
    • Nemožnost prodloužit zapínání
    • Polohovací systém

• , zakoupeno v kocarkyCZ

S kočárkem jsme spokojení, velmi jednoduchý na ovládání i skládání.Navíc je prostorný a má i nánožník